Kolejny piłkarz padł z zawałem serca na murawę

Opublikowano: 09.01.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2130

Niemal z dnia na dzień wzrasta liczba sportowców, których zdrowie podupada w wyniku przyjęcia preparatu rozprowadzanego pod zwodniczą nazwą „szczepionka przeciwko COVID-19”.

https://www.youtube.com/watch?v=NFYyFof25OE

Właśnie nadeszły depesze o nagłym zasłabnięciu piłkarza grającego w katarskiej lidze, w klubie Al-Wakrah SC. Ousmane Coulibaly, 32-letni obrońca, w trakcie meczu przeciwko Al Rayyan, rozgrywanego w sobotę 8 stycznia, w 41 minucie nagle upadł na murawę z oznakami zawału serca. Nieprzytomnego piłkarza w stanie ciężkim odwieziono do szpitala. Mecz przerwano bez wznowienia.

Rzecznik prasowy klubu piłkarskiego, Mohammeda Al Sulaiti, udzielił wywiadu przed szpitalem Hamad Hospital i powiedział, że w trakcie meczu serce Coulibaly’ego przestało bić, został reanimowany, początkowe testy wyszły zadowalające, a teraz jest przytomny i żona jest przy nim.

Na forach internetowych rozgorzały natychmiast dyskusje czy piłkarz był zaszczepiony. Główne media nie podejmują się tak „kontrowersyjnej” dyskusji ignorując temat. Natomiast rzecznik prasowy przeciął domysły stwierdzając, że Coulibaly przyjął dwie dawki „szczepionki” około 8-9 miesięcy temu, lecz nie przyjął trzeciej dawki. Od czasu zaszczepienia rozegrał około 20 meczy.

Oczywiście nie wiemy co było przyczyną zawału serca piłkarza i wątpimy abyśmy kiedykolwiek dowiedzieli się czy przyjęcie eksperymentalnego preparatu rozprowadzanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” przyczyniło się do osłabienia zdrowia tego piłkarza. „Szczepionka”, która uśmierciła setki tysięcy ludzi i doprowadziła do kalectwa miliony osób, nie mogła przyczynić się do jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu, ponieważ z definicji jest „bezpieczna i skuteczna”.

Życzymy piłkarzowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.