Kolejny niezidentyfikowany obiekt mija Słońce

Opublikowano: 17.08.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3273

13 sierpnia 2021 roku, satelita SDO AIA 131 uchwyciła gigantyczny obiekt przelatujący przez lub w okolicy Słońca z ogromną prędkością. Wielu internautów uważa, iż jest to kolejny dowód na istnienie pojazdów pozaziemskich, zdolnych do czerpania energii z naszej dziennej gwiazdy. Niezwykłe ujęcia z tego przelotu możecie zobaczyć poniżej.

O ile uznamy, iż faktycznie znajduje się on w pobliżu Słońca, dostrzeżony przez SDO obiekt jest większy niż Ziemia. Oczywiście w kosmosie brakuje nam punktu odniesienia, co może również sugerować, iż jest to jakaś nieznana kometa lub usterka sprzętu. Nie jest to pierwszy raz, gdy taka formacja jest odkrywana w pobliżu Słońca, a więc to ostatnie wyjaśnienie jest dość mało prawdopodobne.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,21 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o