Kolejny Gruzin złapany na kradzieży

Opublikowano: 29.08.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1664

Gruzin zatrzymany za kradzież perfum o wartości ponad 3600 złotych w jednej z warszawskich drogerii. 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Ponadto okazało się, że w Polsce przebywa nielegalnie.

Około godziny 18.00 mundurowi zostali wezwani do jednej z drogerii znajdującej się przy ul. Konstruktorskiej na warszawskim Mokotowie. Według zgłoszenia pracownik ochrony sklepu zauważył 33-latka, który dopuścił się kradzieży perfum na łączną kwotę ponad 3600 złotych.

Obywatel Gruzji zabierał flakony z półki i wkładał je do wcześniej przygotowanej foliowej torby. Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji pracownika sklepu amator „nielegalnych zakupów” został namierzony na gorącym uczynku przestępstwa, kiedy przekroczył linię kas, nie płacąc za produkty.

Z „nielegalnych zakupów” trafił prosto w ręce mundurowych, a później do policyjnego aresztu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo, jakim jest kradzież mienia, grozić mu może teraz kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzorowane przez mokotowską prokuraturę.

W trakcie sprawdzania w systemie policyjnym okazało się, że mężczyzna w Polsce przebywa nielegalnie, zatem wszczęta została procedura związana z jego deportacją.

Na podstawie: mokotow.Policja.gov.pl
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.