Kolejny dziwny obiekt na nowych zdjęciach z Marsa

Opublikowano: 16.03.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3996

Łazik Curiosity przesłał na Ziemię dziwne zdjęcie przedstawiające obiekt, który z pewnością nie jest pareidolią. Wygląda to rzeczywiście na poddaną obróbce mechaniczną część albo osłonę jakiegoś mechanizmu.

Niezwykłe zdjęcie przedstawiające fragment jakiegoś urządzenia, zostało wykonane 1 marca 2019 za pomocą jednej z kamer łazika Curiosity. Wzbudziło ono zainteresowanie ufologów, którzy sugerują, że może to być jakiś artefakt poprzedniej marsjańskiej cywilizacji.

Niezwykły obiekt z pewnością nie jest kamieniem. Wygląda jak kawałek metalu, brutalnie wyrwany z jakiegoś urządzenia. Widać ślady obróbki i okrągły otwór na środku. Według pierwszego założenia może to być częścią łazika, ale trudno powiedzieć, która jego część odleciała. Poza tym nigdy nie informowano aby z Curiosity odpadały wcześniej jakieś drobne części.

Bez wątpienia jest to jedno z najbardziej intrygujących odkryć na obrazach z Marsa, dokonane w ostatnich latach. Jeśli NASA nie wyda komunikatu potwierdzającego, że fragment sfotografowany przez Curiosity jest częścią łazika, można będzie założyć, że albo są to szczątki któregoś z orbiterów czerwonej planety, albo mamy do czynienia z reliktem jakiejś starożytnej marsjańskiej cywilizacji technicznej.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Fenix 17.03.2019 06:41

    Żałosne z tym reliktami . W końcu znaleźli ślad , sami go tam zostawili . Wykryli złom na Marsie,transportując złom? Znaleźli życie, ingerencją życia!

  2. Cosmo 17.03.2019 08:37

    Żałosne to są kolejne misje na Marsa, tak jakby nie było innych planet w naszym układzie. Niech wreszcie dojdzie do skutku misja na jakiś lodowy księżyc Jowisza czy Saturna, bo na Marsie to faktycznie w końcu znajdziemy życie, w momencie kiedy łazik trafi na bakterie przyciągnięte przez siebie samego.

  3. radical3dom 17.03.2019 15:13

    a może właśnie odwrotnie, wyłączą cyfrowa korektę i dopiero ujawnią nam sie dziwy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.