Kolejny biały farmer zamordowany

Opublikowano: 04.06.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 61

Kolejny biały farmer, który przeciwstawiał się przejmowaniu ziemi przez czarnych został zamordowany podczas obiadu z rodziną w kilka tygodni po tym jak inny ziemianin został pobity na śmierć.

Stefan Smit lat 62 otwarcie krytykował wywłaszczanie białych. Był właścicielem posiadłości w Western Capew regionie znanym z produkcji wina. Już wcześniej skarżył się, że obcy wtargnęli na jego teren. Jego morderstwo poprzedziło zamordowanie młotkiem białej aktywistki Annette Kennealy, lat 51, w końcu maja. Annette także mówiła o bezprawnym przejmowaniu siłą farm. Zamordowany Stefan Smit sprzeciwiał się otwarcie groźbie przejęcia jego posiadłości w Stellenbosch, Western Cape w Afryce Południowej.

Farmer został zastrzelony w niedzielę, kiedy obiadował z rodziną. Czterech czarnoskórych mężczyzn wtargnęło tylnymi drzwiami i wykonali wyrok strzałem z pistoletu.

RPA zostało proklamowane w 1961 roku i zrzucono wszelkie konstytucyjne zależności w Wielką Brytanią.

Źródło: Brytol.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o