Kolejni imigranci z Białorusi próbowali dostać się do Polski

Opublikowano: 18.06.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1052

Straż Graniczna poinformowała dziś rano, że w czwartek 16 czerwca z terytorium Białorusi próbowało się nielegalnie przedostać 17 osób. Ponadto polskie służby zatrzymały dwóch przemytników migrantów, w tym jednego obywatela RP.

Zobacz także: Komisja Europejska wydała pozytywną opinię ws. przyznania Ukrainie statusu kandydata do Unii Europejskiej.

Wśród nielegalnych imigrantów, którzy wczoraj próbowali przedostać się przez polsko-białoruską granicę, byli m.in. obywatele Senegalu, Gwinei, czy Konga.

Wczoraj Straż Graniczna zatrzymała dwóch przemytników migrantów. Jak podano, wśród nich był obywatel Polski, Ormianin. Przewoził on troje obywateli Nigerii i jednego obywatela Bangladeszu.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

2

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.