Kolejne aresztowania na protestach antypandemicznych

Opublikowano: 08.02.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 907

Pięć osób zostało aresztowanych w sobotę po tym, jak policja pojawiła się na dużych zgromadzeniach w centrum Toronto w Kanadzie, aby egzekwować prowincyjne przepisy antypandemiczne.

W komunikacie prasowym policja podała, że ​​cztery z aresztowań miały miejsce na wiecu w Queen’s Park, a jedno na Yonge-Dundas Square.

Od jesieni co tydzień odbywają się w mieście protesty przeciwko blokadom. Policja w Toronto zaostrzyła egzekwowanie przepisów pojawiając się na wiecach i rozpraszając tłum po tym, jak prowincja ogłosiła w styczniu nakaz pozostawania w domu i ostrzejsze ograniczenia dotyczące zgromadzeń na świeżym powietrzu.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o