Kolejna osoba zapowiada Wielki Reset

Opublikowano: 15.06.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 782

Jak podaliśmy (tekst z „Prison Planet” – przypis WM) w oparciu o prawdziwe dokumenty wywiadowcze w audycji zatytułowanej „Pandemia i Rząd Światowy” wielkie migracje, pandemie i konflikty wokół Arktyki są wzniecane, aby wzmocnić współpracę międzynarodową i ostatecznie zbudować Rząd Światowy około roku 2025. Po przetoczeniu się zaplanowanej epidemii obecnie Klub Rzymski, Michaił Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne wezwały, by wykorzystać nadarzającą się okazję i dokonać od dekad planowanego resetu. Do tej globalistycznej grupy obecnie dołączył książę Karol.

Gazeta Standard.co.uk pisze: „Książę Walii uruchomił dziś „Program wielkiego resetu”, aby ocalić planetę po globalnej pandemii. Karol wezwie dziś światowych liderów, aby nie ignorowali krytycznej lekcji wyciągniętej z kryzysu i zapewnili ewolucję w nowy model gospodarczy. Podczas dzisiejszej wideokonferencji powie: „Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i prosperować, musimy rozwinąć nasz model ekonomiczny i postawić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości.” „Jeśli trzeba wyciągnąć jedną krytyczną naukę z kryzysu, to musimy postawić naturę w centrum naszych działań. Po prostu nie możemy tracić więcej czasu” – powiedział. Ogłoszenie wielkiego resetu zostało podane przez Karola podczas ważnego wirtualnego spotkania w dniu dzisiejszym”.

Wezwanie do budowy nowego systemu znanego jako Nowy Porządek Świata ma być ogłoszone w styczniu 2021 roku podczas 51. spotkania Światowego Forum Ekonomicznego. Podczas tego spotkania liderzy świata mają podjąć całą serię debat nad obrazem nowego świata. Oczywiście nie ma się co łudzić – wszystko jest już dalece zaplanowane a teatr z demokracją jest organizowany jedynie dla mediów i nic nie podejrzewającej społeczności świata.

Polski rząd już dokonał wyboru. Morawiecki w Sejmie mówił o wykuwaniu Nowego Porządku Świata (patrz pierwsze minuty przemówienia).

https://www.youtube.com/watch?v=cG8Grg-ywLs

https://www.youtube.com/watch?v=vggil5sxcGs

Jak informuje dalej „Standard” – szczyt będzie odbywał się równolegle w 400 miastach świata (w tym w Polsce, patrz mapka niżej – przypis WM). „Ten innowacyjny szczyt będzie zupełnie innym dorocznym spotkaniem odzwierciedlającym ducha Wielkiego Resetu. Będzie to wyjątkowa okazja na początku 2021 r., aby zgromadzić kluczowych światowych przedstawicieli rządów i liderów biznesu w Davos, a jednocześnie by wzięło udział wiele zainteresowanych stron prowadzonych przez młodsze pokolenie, aby upewnić się, że dialog w sprawie Wielkiego Resetu wykracza poza granice tradycyjnego myślenia i jest naprawdę zorientowany na przyszłość. W tym celu Światowe Forum Ekonomiczne zgromadzi tysiące młodych ludzi w ponad 400 miastach na całym świecie (Global Shapers Community), którzy zostaną połączeni potężną wirtualną siecią, aby współpracować z liderami w Davos. Każde z tych centrów będzie miało politykę otwartego domu, aby włączyć wszystkich zainteresowanych obywateli do tego dialogu, dzięki czemu doroczne spotkanie będzie otwarte dla wszystkich. Ponadto globalne media i sieci społecznościowe zmobilizują miliony ludzi, umożliwiając im dzielenie się swoim wkładem, a także zapewniając im dostęp do dyskusji na dorocznym spotkaniu w Davos.”

Budowanie oddolnego ruchu żądającego budowy Globalnego Rządu zostało opracowane szeroko przez grupy eksperckie ONZ w 2014 roku. Wydaje się, iż elity budują sztuczne oddolne poparcie dla swoich planów i na przestrzeni roku będą przygotowywali młodzież/bojówki do szerokich działań medialnych i propagandowych. W międzyczasie będą przygotowywać szeroką presję na rządy krajowe, by przyjęły globalistyczny dyktat i zgodziły się na przedstawione im warunki budowy Światowego Rządu. Obecnie przynajmniej 100 krajów jest już na ekonomicznych kolanach i prawdopodobnie przyjmą postulaty za udział w funduszach odbudowy. Nie jest jasne co dokładnie zrobi reszta świata, natomiast po wypowiedziach premiera Morawieckiego można wnioskować, iż podjął już złą decyzję…

Jak podało w 2016 roku Światowe Forum Ekonomiczne – transformacja w nowy systemu ma zakończyć się do 2030 roku i ma w pełni zniszczyć niezależność wszystkich obywateli, którzy będą pozbawieni własności prywatnej i będą totalnymi niewolnikami systemu. ONZ podała, iż elementem przejścia systemowego ma być drastyczna redukcja konsumpcji przy jednoczesnej redukcji ponad 90% populacji. Takie same badania były realizowane dla rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii, gdzie optowano za wypuszczeniem pandemii, polityką jednego dziecka i wojnami, by masowo ograniczyć niezrównoważoną populację. Nie należy więc łudzić się, iż jakiekolwiek hasła o ekologii i stawianiu człowieka w centrum polityki będzie miało wymierny zysk dla obywateli świata. Nowy system, jak wiemy, ma kompletnie inne cele i musimy się mu w pełni przeciwstawić!

O zapowiedzi Wielkiego Resetu przez Światowe Forum Ekonomiczne przeczytasz TUTAJ.

Na podstawie: Standard.co.uk, Weforum.org
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. 8artosh 15.06.2020 11:56

  Karolek i reszta tej zdegenerowanej do cna rodzinki powinni zacząć ten reset od siebie.

 2. agama 15.06.2020 13:10

  reset będzie kiedy ludzie dojrzeją do systemu przynajmniej takiego jaki panuje w Szwajcarii, najlepszy przyklad, że demokracja bezpośrednia z kontrolą polityków się sprawdza i działa na dużą skalę. Bez tego degeneraci dalej będą robić z ludźmi co chcą

 3. akami 15.06.2020 15:33

  Ten Cieplak powinien zresetowac sam siebie na dobry początek. Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, że jego drugi syn ryży Harry podobny do niego jak Flip do Flapa powstał z połączenia Diany i nadwornego koniuszego, a wieloletnia przyjaciólka Kamilla, była opłacana dla historyjki o niespełnionej miłości aby by jakiś cover story przykrycia odmiennej orientacyji.. Tymczasem przystojny jak wiejska sztacheta książę sapie i ślini się do dzisiaj i posuwa się do smukłych nastolatków.

 4. polantek 15.06.2020 23:17

  Nie będzie żadnego realnego re-set’u dopóki scholastyczny, a zarazem “oświeceniowy” sposób rozwiązywania problemów naukowych będzie dominował. Zepsucie tego środowiska jest przeogromne, a które zajmuje się głównie sobą. Natomiast nadchodzące realne problemy leżą na boku nie rozwiązane. Czy my wiemy co to jest tak naprawdę grawitacja, siły elekto-magnetyczne, energia itd? Nie panując nad tymi żywiołami albo chocby rozumiejąc je, poważne zagrożenia moga w każdej chwili zmieść naszą cywilizację. I wszystko co nam oferują jak na razie to mycie rąk i odkażanie pomieszczeń. Ludzie znali te metody tysiące lat temu!!!!!!!!!!!!!

 5. Magic 16.06.2020 06:50

  To już pisaliście jakieś dwa miechy temu…..

 6. Fenix 16.06.2020 07:52

  „Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i prosperować, musimy rozwinąć nasz model ekonomiczny i postawić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości.”
  O jakich wartościach mowa? Co to za model ekonomiczny , stary w nowym wydaniu ? Stary bankrutem , i plagiat zbankrutuje! A nasz to czyj, pytam ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.