Kolejna nagła śmierć piłkarza na boisku

Opublikowano: 04.02.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2217

Alexandros Lampis nie żyje. 22-letni piłkarz trzecioligowego greckiego zespołu Ilioupoli doznał zawału serca w trakcie spotkania. Nie udało się go uratować. Miejscowe media zwracają uwagę na fatalne zabezpieczenie meczu. Karetka pogotowia przyjechała na stadion po kilkunastu minutach. Jest to kolejna zadziwiająca nagła śmierć młodego sportowca.

https://www.youtube.com/watch?v=SihWS5rRAfs

Tragedia rozegrała się 2 lutego 2022 roku już w 5. minucie meczu FC Ilioupoli z A.E. Ermionida. Lampis – bez kontaktu z przeciwnikiem – nagle upadł na murawę. 22-latek doznał zatrzymania akcji serca. Na pomoc sportowcowi wyruszyli natychmiast lekarze obu drużyn.

Akcja ratunkowa była jednak utrudniona. Lekarze nie mogli skorzystać z defibrylatora, który gdzieś się zapodział. Karetka pogotowia, która wedle regulaminu powinna być na stadionie, przyjechała na miejsce po kilkunastu minutach. Piłkarz zmarł w drodze do szpitala.

To kolejna śmierć piłkarza w ostatnich tygodniach. 22 grudnia zmarło dwóch piłkarzy: reprezentant Omanu i zawodnik Muscat FC Mukhaled Al-Raqadi i egipski bramkarz Ahmed Amin. Dzień później zmarł 23-letni Chorwat Marin Cacić, piłkarz drużyny NK Nehaj Sinj, który zasłabł podczas treningu i zapadł w śpiączkę.

Jak zwykle media mainsteramowe zapomniały napisać, czy był zaszczepiony przeciwko COVID-19, ale podejrzenie, że był, nie jest bezzasadne. Zawały serca wśród sportowców zawsze się zdarzały, ale nie na taką skalę i nie w tak krótkich odstępach czasu. Warto zwrócić uwagę, że nie tylko oni nagle umierają, ale również dziennikarze na wizji w telewizji.

Przyczyny wyjaśniające niespotykaną dotąd nagłą śmierć sportowców (i nie tylko) wyjaśnia TUTAJ dr Piotr Rubas.

Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.