Kolejna anomalia na Marsie

Opublikowano: 15.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 852

Dnia 7 maja bieżącego roku łazik Curiosity przebywający na Marsie wykonał bardzo ciekawe zdjęcie, które od razu od chwili publikacji spowodowało lawinę komentarzy na całym świecie. Bowiem sfotografował coś co wygląda jak idealnie wykute w skale wejście w głąb wzniesienia. Rzeczywiście spoglądając na to zdjęcie na pierwszy rzut oka wydaje się ono przedstawiać wykute w skale drzwi.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 16.05.2022 04:01

    Dlaczego pojazd nie podjechal blizej aby lepiej przyjec sie tym drzwiom?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.