Kobietę w Teksasie równocześnie zaatakował wąż i jastrząb

Opublikowano: 11.08.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1844

Wyobraź sobie spokojny dzień, kiedy słońce świeci wysoko na niebie, a ty kosisz trawnik przed swoim domem. Nagle niebo zaczyna sypać na ciebie nie tylko deszczem, ale też… wężem. Gdy zastanawiasz się, skąd przyszedł gad, nadlatuje jastrząb gotów zaatakować. Dla Peggy Jones z Teksasu to nie jest scena z filmu przygodowego – stało się to naprawdę.

Peggy, mieszkanka Silsbee w Teksasie, doświadczyła jednego z najbardziej nietypowych i przerażających ataków, jakie można sobie wyobrazić. Kosząc trawnik, nagle poczuła, jak coś upada na nią z wysokości. Okazało się, że to wąż, który owinął się wokół jej ramienia. W pierwszej chwili panika zdawała się być najbardziej naturalną reakcją. Peggy próbowała pozbyć się nieproszonego gościa, machając rękami, ale jej reakcja przyciągnęła uwagę innej bestii. Jastrząb, który prawdopodobnie wcześniej upuścił węża, zdecydował odzyskać swoją zdobycz.

Scena była surrealistyczna. Kobieta walcząca z wężem, który próbuje ją ścisnąć, a w powietrzu krążący jastrząb, który uparcie dąży do odzyskania swojego posiłku. Jones była w centrum koszmaru, który wydawał się trwać wieczność. Ptak kilkakrotnie atakował ją, próbując wyrwać węża.

Ostatecznie jastrząb odzyskał swoją zdobycz i zniknął na niebie, pozostawiając Peggy w szoku z krwią spływała z jej ręki. Wstępne obawy dotyczyły ewentualnego ugryzienia przez węża. Szybka reakcja sąsiadów, którzy wezwali pomoc, pozwoliła jej dotrzeć do szpitala, gdzie okazało się, że obrażenia były głównie wynikiem ataku ptaka drapieżnego. Znalezienie jadu węża na okularach Peggy tylko potwierdziło, jak blisko była stania się ofiarą podwójnego ataku.

Ta historia jest przypomnieniem o tym, jak nieprzewidywalna i dzika może być natura. Życie w miejskim lub podmiejskim otoczeniu daje nam pewne poczucie bezpieczeństwa, ale warto pamiętać, że jesteśmy tylko częścią większego ekosystemu. Peggy Jones na pewno na długo zapamięta ten dzień i podzieli się nim z rodziną i przyjaciółmi jako dowód na to, że przyroda potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwany sposób.

Peggy powiedziała później dziennikarzom: „Czuję się jak najszczęśliwsza osoba na świecie, która przeżyła!” I kto by jej się dziwił? Jej niecodzienne doświadczenie przypomina nam o nieprzewidywalności życia i tym, że każdy nowy dzień może przynieść najbardziej nieoczekiwane wydarzenia.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.