Klucz do antarktycznej bazy

Opublikowano: 13.10.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1800

Czego dowiedzieli się Brytyjczycy na temat Nowej Szwabii od Admirała Doenitza? Dlaczego Doenitz tydzień po ogłoszeniu dalszej walki z aliantami nagle poddaje całkowicie Niemcy mimo nadal potężnej na morzu Kriegsmarine? Ile osób przetransportowały okręty podwodne na Antarktydę? Czy w Berlinie zamiast Hitlera zginął jego sobowtór? Jaką wiedzę zgromadzili alianci na temat nowych, niemieckich okrętów podwodnych zdolnych do podwodnych rejsów bez wynurzania z Europy na Antarktydę? Kto jest dzisiaj w posiadaniu map, na których Kriegsmarine zaznaczyło podwodny rów pod Antarktydą?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.