Klub piłkarski będzie propagował ideę płaskiej Ziemi

Opublikowano: 03.07.2019 | Kategorie: Kultura i sport, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 584

Hiszpański klub piłkarski Mostoles Balompie awansował do czwartej ligi i zmienił nazwę na Flat Earth FC. Prezydent klubu, Javi Poves, poinformował, że zmiana ma na celu wsparcie ruchu osób twierdzących, że Ziemia jest płaska.

„Jesteśmy profesjonalnym klubem piłkarskim w hiszpańskiej czwartej lidze. Naszą misją jest zjednoczenie głosów milionów zwolenników teorii płaskiej Ziemi i głosów ludzi szukających odpowiedzi na ważne pytania” – stwierdził Poves.

„Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i ma światowy zasięg. Stworzenie klubu, który jest poświęcony teorii płaskiej Ziemi to najlepszy sposób na stałą obecność w mediach. Będziemy tez pierwszym klubem, który powiązany jest z jakąś sprawą czy ideą, niezależnie od lokalizacji. Kluby piłkarskie związane są z narodem i miastem. Flat Earth FC to pierwszy klub, którego fani są związani najważniejszą z rzeczy – ideą” – dodał Poves.

Powstanie Flat Earth FC zostało z zadowoleniem przywitane przez The Flat Earth Society.

Javi Poves to 33-letni były piłkarz. Grał m.in. w Atletico Madrid i Rayo Vallecano. Poves odmawia korzystania z konta bankowego, a gdy grał w Sporting de Gijon, klubie, który każdemu swojemu piłkarzowi użycza bezpłatnie samochodu, oddał pojazd i nie chciał go używać. Poves, gdy rezygnował z zawodowej gry w piłkę oświadczył: „To, co widziałem będąc wewnątrz tego wszystkiego, pokazało, że piłka nożna to


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wloczykij 03.07.2019 15:34

    Brawo senior Poves. Już jestem kibicem. Jeżeli piłka jest kulą, to boisko też musi być – logika nieświadomych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.