Klątwy ukryte w przedmiotach

Opublikowano: 30.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 3

„Fizyka Mikrowibracyjna”, która została napisana przez A. De Belizala i P.A. Morela określa klątwy jako fale niesione, pochodzące z anomalii podziemia, z podziemnych prądów wodnych, czy jakich kolwiek innych przyczyn, przenoszone przez fale nośnie również pochodzące z podziemia. Wpływają one na rytm drgań komórek istoty żywej powodując zachwianie równowagi wibracyjnej szkodliwej dla jej zdrowia.” Jak twierdzi Rogger de Laforrest, przyczyną powstawania tych fal mogą też być pewne przedmioty, figurki, rysunki, obrazy, zdjęcia, oraz ciała stałe, które z racji swojej formy emitują tak zwane „promieniowanie kształtu”. Bezwzględnie rezonujące drgania, którymi są nasączone przedmioty wywierają wpływa na ludzi, którzy mają z nimi styczność, a miejsca w których owe przedmioty się znajdują stają się niczym innym jak tylko rezonatorami wzmacniającymi ich negatywne promieniowanie kształtu. Tak określane są przynoszące nieszczęście fale, którymi zaprogramowane są pewne przedmioty, które możemy bezwiednie kupić, przyjąć jako prezent, a nawet w zamyśleniu samemu wykonać. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o