Kłamią, że 90% pacjentów w szpitalach to „niezaszczepieni”

Opublikowano: 07.12.2021 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3042

Kilka dni temu dr Hillary Jones powiedział w wywiadzie z brytyjską prezenterką telewizyjną Lorraine Kelly, że „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione” (to kłamstwo jest powtarzane na całym świecie od wielu miesięcy, jakby ktoś wydał im takie polecenie, co widać na wideo niżej z Florydy w USA – przypis WM).

W podobnym tonie wypowiedział się Kevin Maguire z dziennika „Daily Mirror, w popularnym programie Jerremy Vine’a: „Niezaszczepieni wypełniają szpitalne łóżka, zabierają cenne zasoby SOR-ów, powodując że powstają listy przyjęć do szpitali, ponieważ jest tak dużo niezaszczepionych pacjentów w szpitalach”.

Brytyjski czołowy dziennik „The Guardian” cytuje anonimowego lekarza, który mówi, że „SOR-y są pełne niezaszczepionych i moja cierpliwość wobec nich kończy się”.

Ten motyw powtarzany jest non-stop w telewizji, radio, prasie, internecie: niemal wyłącznie niezaszczepieni oblegają szpitale, to oni obciążają system służby zdrowia, oni są odpowiedzialni za całe dziejące się wokół nas zło.

Nawała propagandowa sprawia, że ludzie o niewykształconych zdolnościach poznawczych wierzą w te zaklęcia, nawet nie próbując zastanowić się czy stoi za tym manipulacja, tym bardziej nie dociekając jaka ona może być olbrzymia, perfidna, zręczna i demoniczna.

Spójrzmy zatem na oficjalne, rządowe statystyki i zobaczmy ile prawdy zawiera stwierdzenie, iż „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione”.

Opublikowane dane przez rządową agencję National Health Service – NHS pokazują, że w Anglii dostępnych jest 4330 łóżek w SOR-ach, z czego 894 (21%) zajętych jest przez osoby, u których testy wykryły „koronawirusa” oraz 2608 osób (60%) z pacjentami z negatywnym testem „kowidowym”, a 828 łóżek pozostaje niezajętych (19%).

Zatem, angielskie szpitalne pogotowia nie tylko nie są zapełnione w 90%, ale również nieprawdą jest stwierdzenie, iż „90% pacjentów w szpitalu to osoby niezaszczepione”.

Idźmy dalej i przypuśćmy, że osoby wygłaszające te swoje mądrości przejęzyczyły się, bądź wyraziły nieprecyzyjnie, mając na myśli, że chodzi o „90% hospitalizowanych osób z COVID-19”. Może to stwierdzenie jest prawdziwe? Niestety, jest to również medialne kłamstwo.

Spójrzmy na oficjalny dokument brytyjskiej rządowej agencji Health Security Agency (strona 31) – do szpitali w tygodniach 44-47 tego roku przyjęto 6639 pacjentów „z kowidem”, z których 2355 to osoby niezaszczepione. Zatem, osoby niezaszczepione nie tylko nie stanowią 90%, nawet nie połowę, ale 35,4%.

Ten mały przykład pokazuje jak wielkie są kłamstwa tych, którzy nie mogą podeprzeć się nawet oficjalnymi danymi. Niestety, i agencje rządowe czynią wszystko aby kontynuować pandemiczną histerię, nawet uciekając się do manipulowania danymi, ukrywania ich czy też tworzenia elastycznej kategorii chorych „z kowidem”, do których zalicza się przyjętych na SOR np. mających zawał czy ofiary wypadku samochodowego, u których fantastyczny i zawsze niezawodny test PCR wykrywa „koronawirusa”.

Media, „eksperci”, cyniczni – bądź po prostu głupi – dziennikarze, przekupni lekarze, makiaweliczni politycy – wszyscy oni uciekają się do kłamstw i cenzury, gdyż żaden racjonalny argument nie przemawia za ich narracją konieczności szczepienia groźnymi preparatami, noszenia maseczek, dystansu społecznego, lockdownów i wszystkich bez wyjątku ograniczeń, nakazów i restrykcji. Bezczelne kłamstwo jest ich ostatnią deską ratunku.

Na podstawie: Off-Guardian.org
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. cacor 07.12.2021 13:56

  Niestety, CI wszyscy “lekarze”, “dziennikarze”, “politycy” brną w te kłamstwo Covidowe, bo nie mają już wyjścia.
  Jeśli prawda wyjdzie, a wyjdzie na pewno, Ci wszyscy propagatorzy zostaną zniszczeni medialnie i społęcznie a majątek przejęty (przynajmniej mam taką nadzieję),

 2. Qkiz13 07.12.2021 16:47

  INTERNETOWI, „eksperci”, cyniczni – bądź po prostu głupi – PSEUDO dziennikarze, NIE lekarze, PRAWICOWI politycy – wszyscy oni uciekają się do kłamstw i cenzury, gdyż żaden racjonalny argument nie przemawia za ich narracją ORAZ BRAKU ZROZUMIENIA W konieczności szczepienia, noszenia maseczek, dystansu społecznego, lockdownów i wszystkich bez wyjątku ograniczeń, nakazów i restrykcji. Bezczelne kłamstwo W POSTACI NIE ROZUMIENIA STATYSTYK LUB ICH PRZEINACZANIA jest ich ostatnią deską ratunku W SZERZENIU ANTY-NAUKOWEGO BELKOTU.

  Jeszcze nie tak dawno anteny 5G was zabijaly… pare lat wczesniej prawie nie pospadaliscie z krawedzi plaskiego dysku na ktorym mieszkacie.. a to wszystko wina jaszczuro-ludzi z kosmosu wierzacych w szatana.

 3. realista 07.12.2021 22:51

  kuśwa, coraz trudniej będzie się migać :(… .. .

 4. Cami 08.12.2021 01:20

  i kto to bedzie dyndal na tych drzewach i latarniach?
  foliarze, czy posiory a moze te zaklamane dziennikarzyny i lekarzyny?
  ktoz to wie:) jedno jest pewne nikt zapewne nie chcialby byc w tej wiszacej/wieszanej grupie z tej przepowiedni 🙁

 5. luq 08.12.2021 08:04

  @Qkiz13
  Takiego bełkotu to dawno nie czytałem.

 6. Kruszon 08.12.2021 09:55
 7. Admin WM 08.12.2021 10:16

  @Zohan Dvir

  Jeśli widzisz błąd – należy go wskazać i wyjaśnić na czym polega, abym mógł skorygować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.