Kim są elity dążące do zniewolenia ludzkości?

Opublikowano: 31.01.2020 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3522

Papież nie z tej Ziemi.Po obejrzeniu filmu o masowym wystrzeliwaniu satelitów telekomunikacyjnych sieci 5G na orbitę zdecydowałem, że nie ma na co czekać i trzeba napisać ten tekst. Robię to z czystego altruizmu, poczucia obowiązku oraz odpowiedzialności. Wyjaśnię wam więc o co chodzi na świecie w tej chwili. Oczywiście jest to mój własny osąd i możecie się z nim nie zgodzić, ale nim pozostawicie swoją krytykę w komentarzach proszę to dogłębnie przemyśleć.

Czy słyszeliście kiedyś o teorii, że Ziemią rządzą gady? Wielokrotnie mówił o tym nijaki David Icke, który snuł rozważania o ukrytej rasie pozaziemskich gadów, która jakoby miałaby sprawować w ukryciu rządy nad planetą od czasów starożytnych. Otóż jak na ironię jest to PRAWDA!!! Tyle tylko, że owa rasa gadów to nikt inny jak zwyczajni ludzie tyle, że ze specyficznie uwarunkowanym DNA. Stanowią oni 1-2% ludności świata i posiadają zielone źrenice. Jest to najrzadszy kolor oczu. Notabene sam Icke posiada takie oczy i robi dokładnie to, co oni umieją najlepiej: manipuluje innymi ludźmi wprowadzając ich w błąd. Myli tropy, miesza kłamstwa z prawdą. Wszystko po to, by oczywista prawda nie wyszła na jaw ponieważ wtedy byliby oni skończeni!

Ludzie ci wykazują wszystkie typowe cechy określane mianem psychopatii. Są bardzo inteligentni, prawie całkowicie pozbawieni empatii, pewni siebie i zdecydowani w dążeniu do celu. Wynika to z konstrukcji ich mózgów, w których bardzo silnie rozwinięte są ośrodki odpowiedzialne za ego oraz koncentrację. Natomiast bardzo słabo te odpowiedzialne za uczuciowość, altruizm, poczucie przynależności do grupy, optymizm itd.

Zauważcie, że procent ludzi o zielonych źrenicach odpowiada procentowi koncentracji kapitału na świecie. Wszyscy dziwią się dlaczego w rękach tylko 1-2% ludności jest skoncentrowane 50% kapitału światowego! Właśnie dlatego, że jest to kapitał tych tzw. gadów! Mutacja DNA odpowiadająca za takie cechy i kolor źrenic jest wynikiem pozostałości po żyjących niegdyś na ziemi dinozaurach i aktywuje się tylko u wąskiej grupy ludzi w wyniku promieniowania elektromagnetycznego Słońca w okresach jego wyjątkowo silnej aktywności zbliżonej do warunków panujących w tamtych czasach.

Nie bez powodu chińska astrologia odnosząca się do 12-letniego cyklu słonecznego wyróżnia 12 znaków-archetypów, z których 1 należy do rodziny ssaków a tylko dwa do gadów. Te dwa znaki to Smok i Wąż. Są one umiejscowione jako 5 i 6 znak czyli na samym szczycie cyklu słonecznego. Wtedy kiedy nasza gwiazda wykazuje największą aktywność!

Oczywiście nie należy sądzić, że wszyscy ludzie spod tych znaków są psychopatami o zielonych oczach. Wielu przecież żyje, pracuje i normalnie funkcjonuje w rzeczywistości. Prawdą jest jednak, że różnią się oni od reszty znaków wykazując cechy najbardziej zbliżone gadzim. Jest wśród nich również wielu zwyczajnych głupców, co dotyczy z resztą każdego znaku bez wyjątku. Elity, które sterują w tej chwili światem należą do pewnego ekstremum, które zwyczajnie należy sklasyfikować jako wynaturzenie, chorobę psychiczną czy psychopatię. Nie odróżniają oni bowiem dobra od zła.

Słyszeliście zapewne żydowską bajkę o Adamie i Ewie i wężu, który dał im poznać dobro i zło? Otóż to nic innego jak zwykła manipulacja spisana dawno temu za pewne przez jakiegoś gado-psychopatę-rabina doskonale zdającego sobie sprawę z tego o czym piszę. Podobnie cała żydowska (i nie tylko) religia jest jedną wielką manipulacją, mieszanką prawdy i zwykłych kłamstw mającą tylko i wyłącznie na celu ogłupienie, podporządkowanie i dojenie z forsy całej reszty „ssaczej” czyli normalnej ludności nie zdającej sobie sprawy ze skali tej perfidii.

To wcale nie był pokaz głupoty reszty ludzi a jedynie wyraz ich odmiennej-normalnej przecież natury spełniającej się w umiłowaniu prawdy, co skutkowało naiwnością z perspektywy psychopatów. Normalny człowiek bowiem rozwija się wielokierunkowo – zarówno emocjonalnie jak i umysłowo jednocześnie, co jest potrzebne do tworzenia społeczeństwa. Natomiast psychopata jest upośledzony emocjonalnie, więc rozwija się tylko intelektualnie osiągając szybciej zdolność logicznego rozumowania. Natomiast nie jest w stanie tworzyć z innymi harmonijnie funkcjonującego społeczeństwa!!! Tacy ludzie naturalnie dążą więc do władzy nad innymi ludźmi nic sobie nie robiąc z litery prawa, wyrządzanych krzywd i bólu, który zadają.

Czy dinozaury tworzyły społeczności? Nie! Ponieważ nie były do tego zdolne z powodu braku uczuć i empatii. Nigdy nie wyewoluowały więc wyżej niż poza polujące na siebie nawzajem drapieżniki. Nie zbudowały cywilizacji, kultury, sztuki, nauki, nie uśmiechały się i nie bawiły razem.

Ludzie zastanawiają się, dlaczego jest tak jak jest. Dlaczego nawzajem się od siebie oddalamy, dlaczego żyjemy w ciągłym stresie, dlaczego coraz częściej chorujemy na raka i inne choroby cywilizacyjne. Dlaczego rozpadają się rodziny a liczy się tylko pusty seks i pusty pieniądz.

Otóż jest tak dlatego ponieważ jesteśmy od dziecka poddawani odpowiednio ukierunkowanemu praniu mózgów za pomocą TV, kina, pewnych żałosnych „gatunków muzyki”, równie żałosnej mody, wszędzie propagowanej pustej konsumpcji itd. Większość z tych dziedzin jest natomiast opanowana przez psychopatów, którzy stanowią tam kadrę kierowniczą oraz pracujących dla nich w miarę normalnych ludzi, którzy by poradzić sobie ze stresem oraz by dostosować się do środowiska „psychicznych” rządzących show-biznesem notorycznie biorą narkotyki, leki itp., co w końcu wykańcza ich psychicznie i fizycznie i często kończy się tragicznie. Każdy zna mnóstwo takich przykładów, bo codziennie „wiarygodne” media zalewają nas tego typu nowinkami.

Do tego dodać trzeba propagowanie niezdrowej żywności i narkotyków wśród dzieci i młodzieży, co ma docelowo niszczyć ich psychikę i organizmy już w trakcie rozwoju tak by nie udało się im z sukcesem wystartować w dorosłe życie a w konsekwencji by nie mogły w przyszłości zmieniać świata po swojemu. To bowiem zagroziłoby interesom tej wąskiej grupy pozbawionych skrupułów psychopatów, notabene skupionych w różnego rodzaju tajnych stowarzyszeniach typu masoneria itp. Wszystko to obliczone jest na ciągłe wyniszczanie społeczeństwa zarówno fizycznie jak i psychicznie tak by nie mogło się przebudzić i dotrzeć do swojej prawdziwej natury, którą wieki temu gdzieś zagubiło.

To co się teraz dzieje tzn. wprowadzanie kosmicznej technologii 5G opartej o wystrzeliwane obecnie tysiące satelitów zdolnych kierunkowo oddziaływać na poszczególne jednostki na Ziemi w częstotliwościach fal rezonujących z ludzkimi komórkami i DNA ma na celu nic innego jak CAŁKOWITE ZDOMINOWANIE SPOŁECZEŃSTWA. Jest to reakcja na zataczający coraz szersze kręgi proces wybudzania się społeczeństwa światowego z tej strasznej hipnozy. Elity psychopatów, które sprawują teraz władzę nad światem doskonale się orientują w tym, że jest to proces definitywnie dla nich niekorzystny finansowo a nawet stanowiący potencjalne zagrożenie fizyczne. Ponieważ w pewnym momencie może dojść do zemsty ludzi na swoich ciemiężcach.

Fakt, że 220 państw równocześnie wprowadza tą technologię może świadczyć, albo o tym, że cały świat jest już kontrolowany przez ludzi należących do jednego „gadziego klubu”. Albo o tym, że część spośród rządzących została do tego zmuszona bądź zmanipulowana. Tak czy inaczej technologia ta stanowi ogromne fizyczne zagrożenie dla obecnej ludzkości oraz dla kolejnych pokoleń ponieważ będzie na umożliwiała po prostu sterroryzowanie niepokornego społeczeństwa i to w sposób selektywny!!!

Do tego wszystkiego dodać trzeba, że w kwietniu tego roku, a dokładniej 15 dnia miesiąca dojdzie prawdopodobnie do wielkiej kosmicznej katastrofy, która powtarza się cyklicznie co 11880 lat. Przed tymi wydarzeniami przestrzegały liczne starożytne przekazy w tym słynny kalendarz Majów datujący to wydarzenie na rok 2012. O tym, że nasz obecny kalendarz jest również sfałszowany najprawdopodobniej wydarzy się to za 70 dni pisałem w poprzednim artykule okraszonym odpowiednimi wyliczeniami. Jeśli tak się stanie to elit za pewne wykorzystają to wydarzenie do rozpętania III wojny światowej tak by maksymalnie zdepopulować zagrażające im społeczeństwo świata i by po opadnięciu kurzu ogłosić się bogami na planecie. Dokładnie tak jak to było w starożytności – w Babilonie, Egipcie, Państwie Majów, Chinach czy Indiach.

Proponuję więc przeczytać mój poprzedni artykuł, rozpowszechniać obydwa i przygotować się na najgorsze.

Autorstwo: Anonim
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Anonim 31.01.2020 10:37

  W artykule jest kilka drobnych błędów wynikających za pewne z roztargnienia admina bądź z powodu nagminnego hakowania tej strony. Otóż liczba ssaczych znaków w astrologii chińskiej nie wynosi 1 lecz 10 a a raczej 9 bo jeden jest “ptasi” czyli Kogut. Poza tym w ustępie o legendzie o Adamie i Ewie chodzi o to że to gad czyli wąż dał ludziom poznać dobro i zło ponieważ podchodzi (ze względu na psychopatię) do tych pojęć cynicznie i dba tylko o własny interes. Czyli w skrócie że to z jego winy na świecie rozpanoszyło się zło- z powodu jego manipulacji. Poza tym są pewne błędy literowe (zagubione literki) które jednak nie mają istotnego znaczenia.
  Autor.

 2. Szwęda 31.01.2020 17:02

  Nadeszła era (chociaż pewnie zawsze była, tylko pomiędzy zapowiadanymi końcami świata były dłuższe przerwy) końców świata, które teraz będą przepowiadane na podstawie dawnych proroctw, tylko będą przesuwane ze względu na popełniane błędy w obliczeniach. Myślę, że wytłumaczenie istnienia różnych ludzi jest raczej całkiem trywialne i sprowadza się do tego, że ludzkość dzieli się na jednostki o dobrej woli i na jednostki o złej woli i na tych co są pomiędzy nimi. Jest rodzaj (charakter) człowieka, w którym górę biorą cechy budujące i jest rodzaj, w którym górę biorą cechy destrukcyjne i nie wynika to bynajmniej z jakichś gadzich cech – wszystko to są stricte ludzkie cechy.

 3. polantek 31.01.2020 22:09

  W kwietniu dowiemy się , a swoja drogą Ishtar (Innana) ma również gadzie cechy i to widoczne gołym okiem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.