Kim Dzong Un nie rządzi Koreą Północną

Opublikowano: 04.10.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Rządy nad Koreą Północną objęła obecnie młodsza siostra Kim Dzong Una – Kim Jo Dzong. Taka decyzja miała zostać podjęta w związku ze złym stanem zdrowia Kima. Teraz ona kieruje najbardziej totalitarnym państwem świata.

Kim Jo Dzong ma 28 lat. Według informacji przekazanej przez członków stowarzyszenia North Korea Intellectuals Solidarity, które zrzesza północnokoreańskich opozycjonistów w Korei Południowej, Kim Jo Dzong przejęła już obowiązki brata i pod jego nieobecność podejmuje wszystkie najważniejsze decyzje w kraju. Najmłodsza córka zmarłego w 2011 r. Kim Dzong Ila miała też już przewodniczyć zebraniom liderów północnokoreańskiej partii – pisze bankier.pl.

W związku z pogarszającym się stanem zdrowia 31-letniego Kim Dznong Una w stan gotowości została postawiona Północnokoreańska armia. Dyktator przebywa w klinice Bonghwa, nie wiadomo jednak co mu jest.

Po raz ostatni Kim Dzong Un publicznie był widziany na początku września. Media koreańskie informowały, że nie pojawił się na otwarciu obrad Najwyższego Zgromadzenia Ludowego (parlament koreański) oraz nie było go na zjeździe Związku Młodzieży.

Autor: mg
Na podstawie: bankier.pl
Źródło: Niezależna.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o