Kierowcy usunęli ekologów blokujących ulicę

Opublikowano: 18.06.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1141

Internet obiegło nagranie z protestu, jaki ekoantywiści zorganizowali na obwodnicy Rzymu. Utworzył się gigantyczny korek. Kierowcy jednak postanowili nie siedzieć z założonymi rękami.

Na nagraniu widać aktywistów, którzy usiedli na nawierzchni autostrady będącej obwodnicą Rzymu, rozwinęli transparent i tym samym zablokowali ruch samochodowy. Jak wytłumaczono, to protest przeciwko wykorzystywaniu gazu i węgla.

Jednak szybko kierowcy wzięli sprawę we własne ręce. Grupa osób wyrwała ekoaktywistom transparent i zepchnęła protestujące osoby na bok, torując drogę pojazdom. Na zakończenie nagrania widzimy jak pierwsze samochody próbują ruszyć w dalszą trasę.

Nagranie wzbudziło gorącą dyskusję, w której ścierają się zarówno osoby pochwalające zachowanie kierowców i potępiające blokowanie drogi, jak i te, których zdaniem protest był uzasadniony.

Poniżej dłuższe nagranie, na którym pojawia się policja.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

13

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. andi170 18.06.2022 13:20

    Gonić tych wszystkich ekoterrorystów pałąk po tych głupich łbach.

  2. miskolabor 18.06.2022 21:07

    Milicja powinna jeszcze ich spałować, jak za starych czasów 😂. Najbardziej przykre jest to, że ci ciemni ludzie dają się zmanipulować osobom opłacanym przez odpowiednie siły 😕

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.