Kiedyś czuł się dziewczynką, teraz uważa się za wilkolisa

Opublikowano: 01.08.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2693

Naia Okami to mężczyzna, który najpierw, jeszcze jako dziecko, stwierdził, że jest dziewczynką, a teraz identyfikuje się jako wilk. Okami nie jest jedyny – ruch „otherskin” jest coraz popularniejszy, a osoby, które nie czują się ludźmi, coraz częściej ogłaszają swoją inność w sieci całkowicie na poważnie.

Jako dziecko Okami stwierdził, że nie jest chłopcem, tylko dziewczynką. W wieku 10 lat stwierdził, że to jeszcze nie to. „Gdy miała 10 lat po oglądnięciu anime »Wolf’s Rain« odkryła, że nie należy do ludzkiej rasy. Rozpoczęła zgłębianie swojej prawdziwej tożsamości od czytania i oglądania wszystkiego, co miało związek z wilkami. Po dwóch latach, gdy skończyła 12 lat, miała już pewność – jest wilkiem” – pisze portal „Interia”.

Okami uważa się za „mieszankę wilka z Kolumbii Brytyjskiej (canis lupus columbianus) i lisa (vulpes vulpes)”. „Gdy jestem w lesie z przyjaciółmi bawimy się jak wilki, chodząc na czworakach, wyjemy – po prostu robimy wszystko to, co robią wilki. Gdy mogę to robić, czuję wielką ulgę. Gdy wyję, czuję, że w końcu mogę dać upust temu, co muszę tłumić przez cały dzień” – mówi w rozmowie z youtuberem Anthonym Padillą. „Na wszystkich poziomach, oprócz fizycznym, jestem wilczycą” – dodaje.

Okami nie jest jedyny. Przedstawiciele „otherskin”, jak mówią o sobie osoby, które nie uważają się za ludzi, coraz częściej na poważnie „wychodzą z szafy”. Uważają się za zwierzęta lub postaci fantastyczne jak np. elfy, wróżki czy krasnoludy.

Zdaje się, że to tylko kwestia czasu, a „otherskin” staną się kolejnym kolorem na tęczowej fladze LGBTQ+. W popularnym serwisie internetowym Reddit grupa nieludzi zrzesza już ok. 10 tys. osób.

Samo zjawisko nie jest nowe i naukowcy badają je już od 1990 roku, jednak dopiero teraz bardzo szybko zaczęło przybierać na sile. Dużą rolę może odgrywać tutaj Internet, w którym osoby identyfikujące się jako nie-ludzie odkrywają sobie podobnych i nabierają śmiałości, by się ujawnić.

Autorstwo: SG
Na podstawie: „Interia”, „i Wonder”
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Furry czyli futrzaki

3 komentarze

 1. Irfy 01.08.2023 16:48

  Cóż, w dawnych, straszliwych czasach takimi rzeczami zajmował się psychiatra. Zazwyczaj diagnozując jakąś formę schizofrenii i przepisując stosowne lekarstwa. Ewentualnie, jeśli osobnik nie był w stanie funkcjonować w społeczeństwie, bo na przykład twierdził, że jest psem i wszystkich dookoła kąsał po kostkach, to się go umieszczało w psychiatryku. Gdzie przebywał w towarzystwie innych “psów” a także Napoleonów czy ogólnie sławnych postaci historycznych, bo właśnie w nie zazwyczaj wcielali się dawni wariaci.

  Jak mniemam, obecnie tacy osobnicy leczeni nie są, za to stawiani są za przykład reszcie społeczeństwa. Jako przedstawiciele ubogacającej mniejszości godnej do naśladowania. W związku z powyższym proponuję wprowadzenie stosownych zmian w prawie. Bo skoro ktoś czuje się “wilkiem”, twierdzi, że nim jest i domaga się uznawania tego faktu, to na początek należałoby chyba wykluczyć go z ustawodawstwa dla ludzi a włączyć do uregulowań dotyczących ochrony zwierząt.

  Ponadto, jeżeli taki osobnik kogoś zirytuje, ten powinien wezwać nie policję, a hycla albo myśliwego. Którzy odłowią zwierzątko, ewentualnie je odstrzelą, jeśli będzie sprawiało ludziom kłopoty…

 2. Kazma 01.08.2023 16:54

  Ja też już jak tak patrzę na to co dzieje się na świecie, poważnie powątpiewam w moje bycie człowiekiem…

 3. Drnisrozrabiaka 01.08.2023 20:07

  Nczas – promują/piszą to w co wierzą i chcą reklamować, bo są tego częścią.
  Szpitale są pełne tego typu ludzi ale ich interesuje jedno-pisać i gadać o tym aby i nas przyzwyczajać jak wyjdzie to i owo o konfederacji

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.