Kiedy wreszcie skończysz tę szopkę?

Opublikowano: 11.05.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 449

Podczas obchodów kolejnej miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie mężczyzna wszedł po schodach na pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej na placu Piłsudskiego i krzyczał do prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Został zatrzymany przez policję. W poniższym materiale wideo protestujący przedstawia swoje uzasadnienie i poglądy nt. katastrofy smoleńskiej, która była wg niego zwykłym wypadkiem lotniczym.

W piątek premier Mateusz Morawiecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński wzięli udział w mszy w intencji ofiar katastrofy w Warszawie. Po mszy złożono kwiaty pod pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy przy placu Józefa Piłsudskiego.

Gdy uczestnicy obchodów dochodzili do pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej, na monument wszedł mężczyzna.

Miał przy sobie baner z napisem „Ein Volk, ein Reich, ein Kaczyński? – NIE!”. Próbował krzyczeć do prezesa partii rządzącej: “Kiedy wreszcie skończysz tę szopkę? Dziewięć lat, kiedy przestaniesz oszukiwać ludzi; gdzie jest wrak?”.

Po krótkim czasie został odprowadzony do policyjnego wozu.

Sprawcą incydentu okazał się Arkadiusz Szczurek. Przyznał się do wejścia na pomnik na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Według Pawła Kasprzaka, lidera ruchu Obywateli RP, Pan Arek jest jego członkiem ruchu, jednak ta akcja nie była organizowana przez ruch.

Obecnie sprawą zajmuje się policja i prokuratura. Jak powiedział rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak, w tej sprawie policja prowadzi czynności w kierunku art. 51 “Kodeksu wykroczeń”, czyli zakłócenie porządku publicznego.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 12.05.2019 07:26

    Świry są wszędzie. Jeżeli ktoś z jego bliskich zginął w katastrofie, to się nie dziwię, a jeżeli nie, to niech gościu się zastanowi, czy nie szkoda muz życia na takie bzdury.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.