Kiedy bogowie chodzili po ziemi

Opublikowano: 03.06.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1510

Audycja Tajemity. Dzisiejszy człowiek, o szerokich i rozwiniętych horyzontach przyjmuje za fakt istnienie „Upadłych” powszechnie zwanych Gigantami. Ain Dara – niezwykła świątynia, która jest położona na północny zachód od Aleppo w Syrii ukazuje ludziom ślady zachowanych odcisków stóp gigantów – czy jak kto woli nazywać „Upadłych”. Co uwieczniają prawie metrowej długości odciski stóp? Czy tajemnicza świątynia przetrwa bombowe naloty? Ostatnio dziwnym zbiegiem okoliczności liczne bomby i pociski artyleryjskie spadły na świątynię prawie równając ją z ziemią. Czy to przypadek? A może celowe działanie?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.