Kaznodzieja nawołuje do aresztowania krytyków islamu

Opublikowano: 15.05.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1

Islamski kaznodzieja Zakir Naik wzywa wszystkie narody islamskie do zbierania danych o niemuzułmanach mieszkających w Indiach, którzy skrytykowali islam, aby mogli zostać aresztowani, jeśli wylądują w ich kraju.

„Bogaci niemuzułmanie podróżują do Zatoki Perskiej i różnych krajów muzułmańskich. Jeśli te kraje mają dane o tych ludziach atakujących lub rozprzestrzeniających jad przeciwko muzułmanom, powinny aresztować ich na podstawie własnego prawa po wjeździe na ich terytorium” – postuluje Naik.

Naik zamieszkał w Malezji, po ucieczce z Indii w 2016 r, z powodu oskarżeń o powiązania z terrorystami i praniem pieniędzy. Umieszczenie jego postaci jako wybitnego kaznodziei w testach dla studentów wzbudziło sprzeciw również malezyjskich uczonych islamskich, ponieważ „nie szanuje i nie chroni harmonijnych stosunków wielorasowego, wieloreligijnego i wielokulturowego społeczeństwa Malezji”.

W roku 2017 król Arabii Saudyjskiej, Salman, przyznał Naikowi obywatelstwo saudyjskie, żeby uchronić go przed aresztowaniem przez Interpol i deportacją do Indii.

Autorstwo: JotPe
Na podstawie: Malaymail.com, Yahoo.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o