Każdy będzie mógł zmienić płeć w ramach prostej procedury

Opublikowano: 01.07.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 972

Każdy w Niemczech będzie miał możliwość zmiany płci w ramach prostej procedury w urzędzie stanu cywilnego wg wspólnego projektu ustawy ministerstw sprawiedliwości i rodziny, która ma zastąpić ustawę o transseksualistach, „przestarzałą i dyskryminującą”.

Jak donosi „Berliner Zeitung” rząd federalny będzie wprowadzał w Niemczech możliwość zmiany płci i imienia w prostej procedurze w urzędzie stanu cywilnego.

To koncepcja zaprezentowana przez Federalne Ministerstwa Sprawiedliwości i Rodziny w czwartek w Berlinie. Ma ona na celu zastąpienie prawa transseksualnego, które wielu ludzi uważa za przestarzałe i dyskryminujące.

Informacje potwierdza za pośrednictwem serwisu „Twitter” znany publicysta Adam Gwiazda, który monitoruje absurdy świata zachodu: Każdy w Niemczech będzie miał możliwość zmiany płci w ramach prostej procedury w urzędzie stanu cywilnego wg wspólnego projektu ustawy ministerstw sprawiedliwości i rodziny, która ma zastąpić ustawę o transseksualistach, „przestarzałą i dyskryminującą”.

Jeśli nowa regulacja zostanie wdrożona zgodnie z planem, nie będzie już miało znaczenia, czy dana osoba jest transpłciowa, niebinarna czy międzypłciowa, jeśli chodzi o wpisywanie płci i imion. Zgłoszenia tożsamości seksualnej lub zaświadczenia lekarskie nie powinny być wymagane jako warunek wstępny zmiany.

Na podstawie: Berliner-Zeitung.de, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

10

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 01.07.2022 18:20

    I świetnie. Absurdów można się pozbyć wyłącznie poprzez ich wdrożenie. Kiedy społeczeństwo, które do nich dopuściło zostanie nimi porządnie wychłostane, to się absurdy skończą. A tutaj pójdzie szybko. Każdy diler, rzezimieszek, złodziej i bandyta od razu urzędowo (ale nie realnie) zmieni sobie płeć na kobiecą. Żeby później domagać się odsiadki w więzieniu dla kobiet. I co wtedy? Pozwolą im, czy zaczną “dyskryminować”?

    W ślad za nimi pójdą podglądacze i różni inni zboczeńcy i będą się bez żenady ładować do damskich toalet. Bo się “czują kobietami” i na papierze zmienili sobie płeć. Zacznie się taki sam cyrk jak w więzieniach. Albo ich będą stamtąd gonić, albo “dyskryminować”. A są jeszcze damskie przebieralnie na basenach i pewnie mnóstwo innych miejsc, w których płcie powinny być rozdzielone, jak nakazuje zdrowy rozsądek.

    W końcu ktoś walnie pięścią w stół i absurdy się skończą. Albo samo społeczeństwo pogoni tych idiotów. Szczególnie, jak oberwie się córce albo żonie jakiegoś polityka.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.