Kayona mityczne miasto Antarktydy

Opublikowano: 25.10.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1201

Miasto Kayona, które, jak się uważa, istniało przed „powszechnym potopem”… Według różnych źródeł śledczych zbudowano go na zupełnie innej Antarktydzie niż ta, którą znamy dzisiaj, ponieważ zamiast lodu na jego powierzchni znajdowało się całe zielone pole i ciepła temperatura. Czy to możliwe, że istniała „Antarktyda wolna od lodu”… Jak mówią starożytne pisma, mieszkańcy antarktycznych miast, to „młodsi bracia” człowieka. Są życzliwymi istotami żyjącymi w podziemnym świecie. Są to Nyctalopy, które „stworzono” w międzyziemskich galeriach planety. W 2002 roku podczas wyprawy do Cueva de los Tayos odkryto, że Indianie Shuar znali te stworzenia. Nazywali ich „Sunkies”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. replikant3d 25.10.2023 19:22

    Co jest! Brak filmu!

  2. MasaKalambura 25.10.2023 19:47
  3. Admin WM 26.10.2023 07:33

    Nie zauważyłem, że link generujący wklejkę wideo nie dodał się. Już poprawiłem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.