Kapitan statku z imigrantami aresztowana we Włoszech

Opublikowano: 29.06.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 261

Kapitan statku z imigrantami Sea-Watch 3 Carola Rackete została aresztowana po nielegalnym przybiciu do portu na włoskiej wyspie Lampedusie.

Jej niemiecki, ale pływający pod holenderską banderą statek miał na pokładzie 40 imigrantów wyłowionych kilka dni temu z łodzi na Morzu Śródziemnym i rząd włoski nie zgadzał się na przyjęcie ich u siebie, z wyjątkiem kilkunastu dzieci i kobiet, które przetransportowano wcześniej do Włoch.

Pięć państw europejskich zgodziło się na przyjęcie imigrantów z Sea-Watch 3, ale rząd włoski nie otrzymał dokładnych ustaleń, dlatego nie zgadzał się na przybicie statku. Według nowych przepisów każdy statek z imigrantami musi mieć wcześniejsze zezwolenie na przybicie do włoskiego portu, nieautoryzowane wejście do portu karane jest grzywną.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: TheLocal.it
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kaczor3333 29.06.2019 18:26

    Ta pani kapitan myśli tylko o Sobie, jakie to ona ma dobre serce. Wysadzi imigrantów ze swojego stateczku i potem niech się inni martwią co z nimi zrobić. Gdybym miał taką władzę, nie zabroniłbym jej tego robić. Ale jak już chce ich wyławiać to niech przyjmuje ich pod swój dach i utrzymuje, uczy języka i goni do roboty.

  2. lcoyote 30.06.2019 12:23

    Pierwszy pozytywny przykład dali Włosi. Może inni też przejrzą na swoje zapleśniałe socjalizmem oczy

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.