Kanadyjczycy zapłacili najwięcej za szczepionki COVID-19

Opublikowano: 03.12.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2225

Profesor neurologii z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej, który pisze książkę o powszechnym niewłaściwym wykorzystywaniu nauki w okresie histerii związanej z pandemią, szacuje, że Kanadyjczycy zapłacili najwyższe ceny na świecie za szczepionki przeciwko COVID-19 – 38 dolarów za dawkę firmy Pfizer. Dla porównania w USA i Europie płaciło się ok. 22–23 dolary.

Prof. Steven Pelech, autor i redaktor książki „Down the COVID-19 Rabbit Hole: Independent Scientific and Physicians Unmask the Pandemic”, wraz z Christopherem Shawem przedstawili zapowiedź zawartości tomu podczas prezentacji, 26 listopada. „Z doniesień popularnych mediów można odnieść wrażenie, że był to śmiertelny wirus, którego śmiertelność u osób starszych sięgała nawet 20%” – powiedział Pelech podczas swojej prezentacji. „Średni wskaźnik śmiertelności wynosił 4-5%. To był kompletny nonsens. Teraz wiemy, że po upływie trzech i pół roku od wybuchu pandemii, jeśli masz mniej niż 65 lat i jesteś zakażony wirusem, prawdopodobieństwo śmierci prawdopodobnie wynosi 0,3%”.

Według Pelecha w Kolumbii Brytyjskiej średni wiek zgonów osób chorych na COVID-19 wynosił 84 lata, podczas gdy średni wiek w tej prowincji wynosi 82 ​​lata. „Zagrożenia ze strony wirusa nie było” – powiedział. „Niestety dla większości z nas zagrożenie tkwiło w lekarstwie – szczepionce”.

Książka Pelecha zawiera obszerny rozdział poświęcony bezpieczeństwu szczepionki COVID-19, w tym badania nad zapaleniem mięśnia sercowego, zaburzeniami neurologicznymi i zaburzeniami płodności związanymi ze szczepionkami mRNA. Książka obejmuje także zagrożenia fizjologiczne i psychologiczne skutki noszenia masek, oraz ponad sto innych tematów.

Pelech pisze, że podczas gdy Kanada płaciła szacunkowo 38 CAD za dawkę szczepionki firmy Pfizer, w Albanii, Brazylii i Republice Południowej Afryki szczepionki firmy Pfizer kosztowały odpowiednio 12, 10 i 10 dolarów. Koszt produkcji szczepionki mRNA firmy Pfizer szacuje się na 1,18 USD za dawkę.

Latem 2020 r. rząd Kanady wynegocjował wystarczającą liczbę szczepionek, aby mieć siedem zastrzyków dla wszystkich mieszkańców Kanady, a liczba dawek szczepionki przeciwko Covid-19 podanych przez rząd Kanady na dzień 10 września 2023 r. wyniosła 99 016 076.

Oprócz miliardów dolarów wydanych na szczepionki, które można zasadnie uznać za bezwartościowe i potencjalnie szkodliwe, co najmniej 1 miliard dolarów kanadyjskich wydano także na przeterminowane dawki szczepionek, które trzeba było wyrzucić.

59-stronicowa kanadyjska poufna umowa dotycząca zakupu szczepionek z firmą Pfizer jest nadal dostępna jedynie w wersji zredagowanej. W lutym 2023 r. Rząd liberalny zmusił parlamentarzystów do podpisania umów o zachowaniu poufności przed zapoznaniem się z podpisanymi umowami. Ci, którzy publicznie sprzeciwiali się środkom izolacji i bezpieczeństwu szczepionek, przez lata byli obiektem zjadliwych komentarzy ze strony tych, którzy podążali za narracjami rządu i firm farmaceutycznych, ale Pelech w większości był w stanie spokojnie prowadzić swoje badania.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: „The True North”
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 03.12.2023 10:58

    Wałek stulecia możliwy dlatego, że “politycy” są bezkarni, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności i płaca nie swoimi pieniędzmi:)

  2. Aaron Schwarzkopf 03.12.2023 11:17

    Czy nikt już nie pamięta statku Diamond Princess? 6 tysięcy staruszków stłoczonych w pomieszczeniach o wspólnej klimatyzacji, bez możliwości kwalifikowanego leczenia, czyli w najgorszych z możliwych warunkach epidemiolegicznych? I jaka tam była śmiertelność? Ktoś pamięta? Wg oficjalnych danych statek powinien być zawalony trupami! A zmarło 20 z hakiem osób!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.