Kaja Godek chce zakazać Parad Równości

Opublikowano: 05.03.2020 | Kategorie: Prawo, Seks, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 907

Kaja Godek, członkini Zarządu fundacji Życie i Rodzina do tej pory była znana z inicjatywy całkowitego zakazu aborcji, nawet wtedy, gdy zagrożone jest życie matki. Teraz ma swoje pomysły dotyczące środowiska LGBT.

Inicjatywa obywatelska, firmowana przez Fundację Kai Godek i jej kolegów, proponuje, by w całej Polsce zakazać organizowania Parad Równości. „Ruch LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Promocję swoich pomysłów ruch ten przeprowadza manifestując w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa. Projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym. (…) Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości” – przekonuje Fundacja Życie i Rodzina.

Fundacja odwołuje się do aktywności obywateli („muszą wziąć sprawy w swoje ręce!”), którzy mają zapobiec „rozkładowi porządku moralnego”, więc proponują inicjatywę ustawodawczą #StopLGBT. Zdaniem inicjatorów projektu ustawy Parady Równości są „okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych i są „homopropagandą” na ulicach polskich miast.

Niestety, nie ma na razie pełnej treści projektu ustawy proponowanej przez Kaję Godek i jej współpracowników z Fundacji, i nie wiadomo jakie sankcje proponują za organizację i udział w marszach LGBT. Wiadomo jedynie, że Kaja Godek chce wykluczenia z życia publicznego mniejszości seksualnych i złamania Konstytucji RP.

Autorstwo: Maciej Wiśniowski
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ja zgadzam się z postulatem usunięcia seksualności ze strefy publicznej. Nadając jej cechy aseksualne, akt kopulacji nawet w podtekście ukrywający za tabu.

O pewnych sprawach rozmawia się.

inaczej zaś, przez pokazywanie raczej szkodzi się tematyce.

Przez nadużywanie i obnoszenie się zbytnie seksualnością czy to zdrowa czy chorą, w przestrzeni wspólnej, samo jest z lekka chore. Potem kobiety maja problem bycia uprzedmiotawianą, mężczyźni bycia podejrzewanym o bycie uprzedmiotawiającym. Zaś grupy poboczne problem ze złym czy dobrym traktowaniem ich przedmiotu sprawy.

Maria233
Użytkownik

Co w tym dziwnego? Homoseksualizm jest nierównorzędny względem heteroseksualności. Choćby dlatego, że co do zasady jest niepłodny.

Społeczeństwo jest zainteresowane seksualnością w jednym przypadku: małżeństwa. Czemu? Tam z reguły rodzą się dzieci i na nim narasta względnie trwała struktura rodzinna.