Kaczyński zajmie się „szeroko rozumianym bezpieczeństwem kraju”

Opublikowano: 14.10.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1003

Wicepremier Jarosław Kaczyński zapowiedział w wywiadzie dla „Gazety Polskiej Codziennie”, że w najbliższym czasie zajmie się uruchomieniem mechanizmu koordynacji działań w zakresie „szeroko rozumianego bezpieczeństwa kraju”. Fragmenty wywiadu Jarosława Kaczyńskiego dla „Gazety Polskiej Codziennie” publikuje Polskie Radio.

Stojący na czele Komitetu ds. Bezpieczeństwa i Obronności prezes PiS zapowiedział w rozmowie z gazetą, że w najbliższym czasie zajmie się mechanizmem koordynacji działań w zakresie bezpieczeństwa, choć obecnie priorytetm dla wszystkich pozostaje sytuacja epidemiologiczna. „Na pewno uruchomię mechanizm koordynacji działań w obszarach, które dotyczą szeroko rozumianego bezpieczeństwa kraju. To oczywiście zadanie nie na tydzień czy dwa. Ten proces potrwa znacznie dużej. Teraz natomiast sprawą priorytetową jest epidemia i na tym przede wszystkim koncentrujemy swoją uwagę” – zapowiedział Jarosław Kaczyński.

W rozmowie z gazetą prezes PiS mówił także o obecnej sytuacji w koalicji rządzącej. Jak podkreślił, „wszelkie racjonalne przesłanki przemawiają za tym”, aby koalicja w obecnym kształcie przetrwała przynajmniej najbliższe trzy lata. „Ale w polityce jest też zawsze obecny element irracjonalny, związany z jakimiś osobistymi nastawieniem, ambicjami, konkurencją, która przekracza miarę. Rzecz jasna wszystkie te emocje są obecne w polityce i są jej normalnym elementem – ale one nie mogą być destrukcyjne” – zaznaczył Kaczyński.

Prezes PiS podkreślił, że w kwestii przyszłości koalicji jest optymistą, choć kryzys w ocenia jako poważny. „I choć oceniam kryzys jako bardzo poważny, to tak samo oceniam także podpisane między nami porozumienie. Nie powiem dziś, że Zjednoczona Prawica na 100 proc. dotrwa do końca kadencji, bo w polityce nic nie jest na 100 proc. Ale jestem dobrej myśli, naprawdę dobrej” – podkreślił.

Prezes PiS odniósł się także do niedawnej zmiany na stanowisku ministra rolnictwa. Podkreślił, że decyzja o zmianie szefa resortu rolnictwa była podjęta już wcześniej i w jego ocenie sytuacja wokół Ministerstwa Rolnictwa powinna wkrótce się uspokoić.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 2,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Poczytajmy i posłuchajmy z jakimi ” świńskimi ryjami ” współpracuje nasz rząd i Kaczyński , wstyd mi że tacy ludzie dbają o nasze zdrowie podpisując umowy na dostawę szczepionek ze spółkami córkami podległymi mordercy Gatesowi .https://aletuba.pl/watch/video-zakazane-film-usuwany-z-youtube-facebooka-i-wielu-innych-miejsc_eBOqMZtdP9SdD8T.html

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Nie jest natomiast fejkiem film z prezentacji metody modyfikowania genów ludzkich poprzez coś co nazywane jest szczepionką a nią nie jest. Produkt przedstawiany w niej jest jako metoda pozbycia się ekstremistów religijnych poprzez zlikwidowanie u człowieka mechanizmów odpowiedzialnych za doznania emocjonalne jakie daje religijność. Nad tym pracują tzw genetycy opłacani przez forsantów tego świata.
Jeśli chodzi o PISIORRE czyli kolejną zorganizowaną przestępczość to chodzi jej o bezpieczeństwo własne i to jest oczywiste i mocno widoczne. Widoczne jest także mocno jak atakuje Polaków siłując nam mocno zaszkodzić. Przypominam, że takie dostaje wytyczne bo taka była umowa z błogosławionym obecnie Trampkiem z czego się wygadał wuceprezes Amerykańskiej Izby Handlowej co słyszałem na własne uszy i widziałem na własne oczy. Polacy zgodnie z umową zostali sprzedani na eksperymenty medyczne, podroby oraz rynek zbytu dla wszelkich medykamentów i zostało sprzedane rolnictwo dlatego, że to główny eksportowy lobbing Stanów Złajdaczonych Abrahama prócz priorytetowej eksportowej wojny.