Kaczyński straszy przymusem szczepień dla Polaków

Opublikowano: 25.06.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1783

Jak donoszą polskie media, podczas ostatniego plenum partii PiS w Przysusze, I Sekretarz Jarosław Kaczyński ogłosił, że rozważane jest wprowadzenie przymusu uczestniczenia w eksperymencie medycznym zwanym szczepieniami przeciw COVID.

Właściwie już tylko kwestią czasu jest wprowadzenie obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19. Etap dobrowolności i propagandowego naganiania ludzi do wstrzykiwania sobie eksperymentalnych preparatów dobiega końca.

Kaczyński oświadczył na wspomnianym plenum, że liczy się z kosztami takiej niepopularnej decyzji, ale jest gotów je ponieść. Cynicznemu starcowi chodziło zapewne o częściową utratę elektoratu. Tak się składa, że wśród wyborców PiS jest sporo sceptyków wobec wstrzykiwania sobie tych ekspresowo stworzonych preparatów.

Są to przeważnie ludzie z małych miast, z tak zwanej Polski powiatowej. Do tej pory był to rezerwuar elektoratu socjalistycznego PiS-u, który rozdaje w formie przekupstwa wyborczego, rozmaite dodatki za pieniądze ukradzione w podatkach i pożyczone od banksterów. Największa ilość niezaszczepionych pokrywa się z mapą poparcia dla PiS.

Widocznie w badaniach fokusowych PiS-owcom wyszło, że ludzie ci zniosą wszystko, nawet potraktowanie jak bydło i przymusowe wyszczepienie.

„Proszę się szczepić, to jest naprawdę konieczne, a to nie jest absolutnie groźne” – twierdzi Jarosław Kaczyński.

Twierdzenia I Sekretarza PiS o bezpieczeństwie tych eksperymentalnych preparatów zwanych szczepionkami nie mają jednak poparcia w faktach. Na dodanie w ulotce szczepionek informacji o “rzadkich przypadkach zapalenia mięśnia sercowego” po szczepieniu preparatami Pfizer/BioNTech i Moderna – czyli tzw. szczepionkami mRNA – zdecydowała się amerykańska agencja Food and Drug Administration (FDA). Jest to organizacja odpowiedzialna m.in. za dopuszczanie leków na rynek amerykański.

FDA dodaje ostrzeżenie do szczepionek Pfizera i Moderny, a Jarosław Kaczyński twierdzi, że te preparaty absolutnie nie są groźne. Istnieją tylko dwie możliwości – Kaczyński jest okłamywany i gada głupoty jak typowy staruszek z demencją, albo wie, że trwa dziwna presja na wstrzyknięcie ludzkiej trzodzie eksperymentalnych preparatów, bez względu na wszystko i szykuje się do wzmożenia totalitaryzmu sanitarnego.

Przypadki zapalenia mięśnia sercowego, zakrzepy, nagłe zgony, zawały po szczepieniach nie skłaniają rządzących w Polsce do zastanowienia się nad bezpieczeństwem szczepień. Jak mantrę powtarzają frazę “bezpieczne i skuteczne”. Brzmią przy tym groteskowo. Pytania o bezpieczeństwo tych stworzonych ekspresowo preparatów są uważane za foliarstwo i płaskoziemstwo, obowiązuje niemal religijny aksjomat wspaniałości preparatów rzekomo przeciw COVID, który sugeruje, że przyjęcie tych chemikaliów to coś w rodzaju komunii świętej.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 20, średnia ocena: 4,95 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kufel10
Użytkownik
kufel10

jarek z jednej fiolki się z tobą zaszczepie i z majteuszkiem w hanukowe swięto, co ty na to? opowiesz mi o spółce srebrna, jak to chłopy “przy kielichu”

fso1500
Użytkownik
fso1500

Taki chu.. W Polin nigdy nie przejdą przymusowe szczepienia. Lud się zbuntuje i żegnajcie profity czerpane z władzy.

Murphy
Użytkownik
Murphy

“bezpieczne i skuteczne”
Bezpieczne dla nas (rządu), bo my ich nie bierzemy. Skuteczne, bo likwidują przeludnienie. :\