Kabaret szczepionkowy

Opublikowano: 01.08.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2037

Propaganda szczepionkowa wkracza w fazę kabaretowo komediową! Świadczy to o tym, że kolejne pomysły „promocji” szczepień pochodzą ze sztabu propagandowego złożonego głównie z absolwentów liceów, w których nauczanie odbywało się w trybie zdalnym!

I tak dla przykładu jakaś babina z koła gospodyń wiejskich (zachęcona przez Niedzielskiego nagrodą 1 mln. zł) rozpoczęła akcję promocji szczepień od wywieszenia plakatu na drzwiach wiejskiej świetlicy o takiej treści: „Zaszczep się a zrobimy ci loda”. Zapewne chodziło tej kobiecinie o to, że każda osoba która się zaszczepi otrzyma w nagrodę loda przyrządzonego osobiście przez gospodynie wiejskie! Część wieśniaków płci męskiej opacznie zrozumiała ogłoszenie i popędziła do remizy żeby zobaczyć które to członkinie koła gospodyń wiejskich będą robić loda. Obejrzawszy je rzucili się do panicznej ucieczki i ani jeden z nich się nie zaszczepił!

Inny znów propagator szczepień, komendant ochotniczej straży pożarnej (również łasy na 1 mln zł obiecany przez Niedzielskiego) przystojny chłop (co miało znaczenie) napisał kredą na drzwiach remizy (pisownia oryginalna): „zastrzep się a pżewioze cie wozem strarzackim i dam ci potżymac sikawke” .

W tym wypadku tłumnie ruszyły do remizy wieśniaczki z okolicznych wsi, ale gdy komendant wyjaśnił im, że chodzi nie o jego osobistą sikawkę, tylko tą od polewania pożaru, która jest na wyposażeniu wozu bojowego, oburzone wieśniaczki rozpierzchły się po chałupach, złorzecząc na komendanta w obelżywych słowach, a jedna nawet publicznie nazwała go zboczeńcem!

Zatrudniony do promocji szczepień licealista, który miał telefonować do antyszczepionkowców i zachęcać ich do szczepień, tak jakoś losowo zatelefonował do wiekowego dziadka i obiecał mu hulajnogę za szczepienie. Ponieważ dziadek był „świeżo upieczoną ofiarą polskiej służby zdrowia”, która pozbawiła go najpierw jednej nogi (przez pomyłkę tej zdrowej) a później drugiej (chorej), więc wylał swoją frustrację na Bogu ducha winnym licealiście, krzycząc do słuchawki: „Ty posrany ch*j*u, masz szczęście, że nie mam nóg, bo jak bym je miał to bym cię gonił po całej Polsce! A jak bym cię złapał to bym ci nogi z dupy powyrywał żebyś złamany kutasie wiedział jak to jest żyć bez nóg”. Licealista umieścił tyradę dziadka w internecie i miała ona 1 mln odsłon oraz 3 miliony polubień, albo odwrotnie!

Inny znów wesołek (licealista) wpadł na pomysł, aby punkty szczepień umieścić na plebaniach. Kombinował sobie tak: jak ksiądz na kazaniu postraszy wiernych (tych co się nie zaszczepią) ogniem piekielnym, diabłami i osobistym opierdoleniem przez biskupa, to wystraszeni parafianie zaraz po mszy popędzą na plebanię, gdzie jakiś lekarzyna, który właśnie składa pieniądze na nowy samochód, wpuści im do organizmów trutkę na szczury, bo 60 zł (tyle im płacą za jednego „wyszczepionego”) piechotą nie chodzi! I z tego pomysłu nic nie wyszło. Parafianie, którzy przychodzą na msze w niedzielę, jeszcze w czasie świętej mszy dochodzą do siebie po pijatykach sobotnich, i jeśli nawet któryś z nich słyszy co księżulo pieprzy, to i tak nic a nic z tego nie rozumie. W efekcie na szczepienia zgłosił się tylko organista, ale i on ostatecznie w popłochu uciekł jak zobaczył lekarza! Podobno lekarz ten nie cieszył się dobrą opinią w okolicy, bo co którego pacjenta zaczął leczyć, to pacjent ten natychmiast „wyciągał” nogi, ku uciesze lokalnej firmy pogrzebowej jego brata.

Promocja szczepień trwa, co gwarantuje nam dobrą zabawę na długie tygodnie!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Nie wiem, czy w felietonie podano prawdziwe informacje, ale przynajmniej można się pośmiać.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 25, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
StrzelecWyborowy
Użytkownik
StrzelecWyborowy

Zaszczep się , dostaniesz pieniądze, życie wieczne, grzechów odpuszczenie i jak za komuny czerwoną książeczkę przynależności do partii ludowej . . .

kufel10
Użytkownik
kufel10

Moim zdaniem trzeba kowiodiotom zaproponować bliższe ich sercom granty, a mogą to być np: bon do bierdonki na 8-pak tatry, pryskane warzywa, kole i dwa jabole, spłata jednej miniratki za telewizor (większy niż ma somsiat), tankowanie do pełna butli lpg w ałdi asześ czy kanistra w pasacie, albo skromniej, np abonament na neltfiksa, bileciki na jakiś meczyk dla gawiedzi. Myślę, że to ostatecznie rozwiąże problem strzepień wśród niedowiarków :-)

Aida
Użytkownik

Są jednak szpitale gdzie nikt o szczepionki na covid nie pyta, pielęgniarki i pacjenci bez maseczek. Byłam zdziwiona, nie ukrywam.