Już w styczniu planowali wojnę, sankcje i kryzys

Opublikowano: 18.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 983

Wojna, sankcje, kryzys – na to był plan już w styczniu. Właśnie wypłynął. Program Macieja Maciaka z cyklu „Musisz to wiedzieć!”.

16

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. ojciecdetector 18.09.2022 16:00

  Raz,raz próba niewidzialności, mikrofonu też

 2. ojciecdetector 18.09.2022 18:49

  (Usunąłem Twoich 10 komentarzy. W treść się nie zagłębiałem. Wyjaśnij, dlaczego traktujesz komentarze na WM jak czat i zamiast pisać jeden zwięzły komentarz, dodajesz jeden komentarz w dziesięciu komentarzach. Po trzecim „śmieceniu” dopiszę Cię do blokady antyspamerskiej. Admin WM)

 3. MasaKalambura 18.09.2022 23:04

  To chyba rodzaj wiersza był.
  Miał ciekawe czasy wpisów.

  Ojciec Dyrektor jak w proch i w pyl
  w niebytu przestrzeń. Brak Nicków!

 4. ojciecdetector 19.09.2022 01:57

  (To nie czat, lecz komentarze. Ponieważ znów śmiecisz w komentarzach i nie robisz sobie nic z ostrzeżeń i pouczeń, zgodnie z dwoma ostrzeżeniami będziesz blokowany. Admin)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.