Justyna Socha komentuje wyrok ws. pomówienia lekarza

Opublikowano: 26.08.2019 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 25

Justyna Socha została skazana prawomocnym wyrokiem za „pomówienie lekarza” nie zgadza się z systemem z którym walczy. W mediach głównego nurtu jest przedstawiana jako liderka ruchu antyszczepionkowego. Nie zgadza się z tym ponieważ nie występuje ona przeciwko szczepionkom a tylko walczy o prawa pacjentów do wolnego wyboru. Wyrok „za pomówienie” zostanie zaskarżony.

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha przedstawia także całą listę zadań, które ma przed sobą w sprawie ochrony pacjentów. M.in.

– domaga się konstytucyjnego uznania niedopuszczalności sankcji stosowanych przez wojewodów wynikających z obowiązku szczepień;

– przeprowadzanie kontroli organów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie systemu szczepień;

– utworzenie listy biegłych ekspertów, co ważne, niezależnych od producentów szczepionek;

– opracowanie nowego systemu identyfikacji i kontroli leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych;

– poprzedzanie szczepień lekarskim badaniem kwalifikacyjnym w celu wykluczenia przeciwwskazań a w razie potrzeby także konsultacjami specjalistycznymi;

– oraz wiele innych.

Socha mówi także śmiało o patologii w systemie, w którym zgłoszenia lekarzy ciężkich powikłań poszczepiennych jest zamieniane w Sanepidzie na „lekkie powikłania”. Dzięki takim kryminalnym zabiegom szczepionki nie są wycofywane z obiegu, pomimo ich szkodliwości. Socha mówi o tym, że sam minister zdrowia krytykuje takie działania, jednak one wciąż są podejmowane.

Autorstwo: Brytol
Na podstawie: TVP.net.pl
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o