Justyna Socha komentuje wyrok ws. pomówienia lekarza

Opublikowano: 26.08.2019 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 147

Justyna Socha została skazana prawomocnym wyrokiem za „pomówienie lekarza” nie zgadza się z systemem z którym walczy. W mediach głównego nurtu jest przedstawiana jako liderka ruchu antyszczepionkowego. Nie zgadza się z tym ponieważ nie występuje ona przeciwko szczepionkom a tylko walczy o prawa pacjentów do wolnego wyboru. Wyrok „za pomówienie” zostanie zaskarżony.

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha przedstawia także całą listę zadań, które ma przed sobą w sprawie ochrony pacjentów. M.in.

– domaga się konstytucyjnego uznania niedopuszczalności sankcji stosowanych przez wojewodów wynikających z obowiązku szczepień;

– przeprowadzanie kontroli organów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie systemu szczepień;

– utworzenie listy biegłych ekspertów, co ważne, niezależnych od producentów szczepionek;

– opracowanie nowego systemu identyfikacji i kontroli leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych;

– poprzedzanie szczepień lekarskim badaniem kwalifikacyjnym w celu wykluczenia przeciwwskazań a w razie potrzeby także konsultacjami specjalistycznymi;

– oraz wiele innych.

Socha mówi także śmiało o patologii w systemie, w którym zgłoszenia lekarzy ciężkich powikłań poszczepiennych jest zamieniane w Sanepidzie na „lekkie powikłania”. Dzięki takim kryminalnym zabiegom szczepionki nie są wycofywane z obiegu, pomimo ich szkodliwości. Socha mówi o tym, że sam minister zdrowia krytykuje takie działania, jednak one wciąż są podejmowane.

Autorstwo: Brytol
Na podstawie: TVP.net.pl
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o