Joe Biden w 1992 r. obiecał wprowadzać NWO

Opublikowano: 25.01.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3196

Artykuł napisany przez Joe Bidena w 1992 roku ujawnia jak długo przysięgał na wierność systemowi Nowego Porządku Świata. W opublikowanym w „Wall Street Journal” artykule, zatytułowanym „How I Learned to Love the New World Order“ („Jak nauczyłem się kochać Nowy Porządek Świata”), Biden wyjaśnia swoje plany zrzeczenia się suwerenności Ameryki na rzecz ONZ i ustanowienia jednego rządu światowego poprzez „tchnięcie życia w Kartę Narodów Zjednoczonych”.

„Większość Amerykanów, łącznie ze mną, odrzuca izolacjonizm w stylu lat trzydziestych XX wieku. Spodziewają się, że zobaczą silną rękę amerykańskiego przywództwa w sprawach światowych i wiedzą, że ekonomiczny odwrót gospodarczy nie przyniesie nic poza niższym standardem życia” – napisał Biden. „Rozumieją ponadto, że wiele zagrożeń dla bezpieczeństwa – rozprzestrzenianie się zaawansowanej technologicznie broni, degradacja środowiska, przeludnienie, handel narkotykami, migracja – wymaga globalnych rozwiązań”.

Biden wyjaśnił, że Nowy Porządek Świata nie jest tak prozaiczny jak poprzednie imperia. Rozszerza on i umacnia swoją dominację za pomocą dźwigni ekonomicznej, a nie brutalnej siły.

„A co z Ameryką mającą być globalnym policjantem? Po pierwsze, nasza strategia XXI wieku musi być odrobinę sprytniejsza niż aksjomat Mao, że władza polityczna wychodzi z lufy karabinu” – napisał Biden. „Władza emanuje również z solidnego salda bankowego, zdolności do dominacji i penetracji rynków oraz ekonomicznej dźwigni do sprawowania dyplomatycznej siły”.

Plan Bidena dla Ameryki był jawny od dziesięcioleci: rozpoczynanie niekończących się wojen, poddanie suwerenności Stanów Zjednoczonych ONZ i ekonomiczne zmiażdżenie każdego narodu, który opiera się przejęciu go przez globalistów.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Wolfman 25.01.2021 14:30

    A kto byłby w rządzie i miał główna i największą władzę? Czy tu chodzi o panów z pejsami i nazwiskami Gold?

  2. BANDZIORkaq 25.01.2021 19:11

    Teraz zacznie się ogólnoświatowa propaganda chwaląca NWO, zastanawiam się czy ludzie aby na pewno uwierzą i będą na to czekać z przeświadczeniem, że to najlepsze dobro dla każdego, koniec głodu, wojen, handlu dragami, ocieplania klimatu i jeszcze mnóstwo innych zalet . Na pewno już pracują nad tym przeludnieniem. Teraz jak odstrzelili Trumpa to będzie szło lawinowo.

  3. mackadmin 25.01.2021 20:52

    @ Wolfman: wystarczy sprawdzic wierchuszke w EU i konsekwencje regulacji napiecia ogorka i takich tam dyrdymalow dla slabnacej pozycji EU w swiecie….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.