Jezus i Mo – 89

Opublikowano: 25.12.2016 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2467


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. MasaKalambura 26.12.2016 00:04

  Jeśli mają to być święta narodzenia Boga, to przez 2 sekundy jestem tym barmanem.
  1. Wieczny i Nieskończony się nie urodził.
  Narodziny to początek. Wiekuisty, Sam z Siebie, to Początek i Koniec jednocześnie. Alfa i Omega, zatem wiedza wszelaka. Oraz zawsze.
  2. Ani nikogo nie zrodził. On jest ponad tym.

  3. Jeśli ktoś chce obchodzić święta z okazji rocznicy narodzin – proszę bardzo, nikomu nie zabraniam, szczególnie jeżeli to ktoś kochany, kto dużo miłości oddał, lub kto innych kochać nauczał. Takich wesołych świąt mogę życzyć i ja.
  Choć niechętnie, bo nie znam opowieści o tym, jak to któryś z Proroków (Mojżesz, Mohammad czy Jezus – PZN Trzema) to robili lub robić zalecali.

  4. Jeśli ktoś obchodzi święto w podzięce dla Niewidzialnego, Wszystkoświadomego za wszelkie dobro i zaopatrzenie jakie od Zaopatrującego otrzymał, za wszystkie błogosławieństwa, chwile radości, miłości czy wszelakiego zadowolenia i w ogóle wszystko, czego doświadczył, by na końcu odnaleźć Jego.
  Taki ktoś świętuje naprawdę. Takiemu: Wesołych Świąt!

  5. Szkoda, że świat nie ustali jednego Dnia Ofiarowania i Wdzięczności dla całej planety i dla Jednego Boga. Najlepiej takiego jaki wyznaczył On Sam.
  Ale może taka jest też wola Boga, by nas sprawdzać.
  Jakie narodów świętowanie, takie i błogosławieństwo Tego, Kogo w święto przyzywano i Komu dzięki składano.

 2. MasaKalambura 26.12.2016 12:00

  Ciekawe
  to samo w lepszej jakości:
  https://www.youtube.com/watch?v=zomHNA1l20s

 3. MasaKalambura 26.12.2016 12:49

  Tak, ale ten IVO działać może na nerwy.

  Jest też naukowym (Realista powie pseudonaukowym) dowodem na to, że dusza oraz Duch to coś dającego się nie tylko doświadczać, ale również uchwycić instrumentami naukowymi.

  Oczywiście świadomość, która kształtuje rzeczywistość – podstawowa teza filmu – działa na niekorzyść doświadczenia naukowców. Wszak oni ze swej świadomości siłą woli wykluczają duszę i Ducha wokoło siebie. Stąd przedrostek pseudo u niektórych.

  Komunikacja kwantowa to nie tylko odpowiedź na tematy tabu. To także sposób na usunięcie pewnych tematów z kręgu tabu.

  1. Skoro możemy modlić się do Boga i On nas słyszy bo jest Wszystkoświadomy, możemy też myślą komunikować się z otoczeniem i ono też nas słyszy.
  2. Otoczenie (nie tylko ludzie) jest nośnikiem świadomości, zatem samo może być świadome – mieć ducha.
  3. Skoro kształtujemy rzeczywistość, znaczy oddziałujemy siłami. Zarówno prostymi – telekineza, jak i złożonymi – telepatia.
  4. Otoczenie również na nas oddziałuje, powinniśmy mieć zatem możliwość tego czucia i słyszenia. Oraz widzenia w etapie mocno zaawansowanym.
  5. Poszukiwanie Prawdy, która nas wyzwoli nabiera nowego wymiaru.

  Łk 12,2-3 “Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach”

 4. MasaKalambura 26.12.2016 13:00

  Życzę wszystkiego najlepszego. Nie świątecznie. Zawsze.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.