Jesteśmy świadkami pojawienia się nowej globalnej religii

Opublikowano: 03.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1938

Pod koniec roku 2020 byliśmy świadkami narodzin nowej globalnej religii. Powoli acz systematycznie, pojawiał się medyczny system wierzeń i praktyk, określający relację między sferą niewierzących w sacrum nowej genetycznej świętej substancji. Nowa religia covidiańska, jak każda inna, manifestuje się w wymiarze doktrynalnym specjalnymi czynnościami nowych kapłanów covidiańskich, są to czynności religijne, polegające, jak np. w katolicyzmie na przyjmowaniu prawdziwie zbawiennej eucharystii, natomiast nowa religia covidiańska uznała za swój rytuał przyjmowanie „zbawiennej substancji genetycznej”, za pomocą igły. Jej wierni wierzą, że jest szczepionką i ma cudowną moc uzdrawiania.

Dokonują tego kapłanki i kapłani niższego rzędu – hierarchii, ubrani na biało, w białe stroje. Nowa religia covidiańska nie toleruje niszczenia uczuć wokół poczucia świętości „strzykawkowych substancji genetycznych” różnorakich denominacji bioinżynieryjnych, za to wychwala chęć zbliżenia się do sacrum szczepionkowego nowego boga (bafometa hybrydy), i uczuć z tym związanych: uniesienia szczepionkowego, poczucia wyższości nad niezaszczepionym motłochem, a dokładniej na wyższości nad niewiernymi, z kagańcami ciemnogrodzian!

Pamiętamy jak Nabuchodonozor zbudował posąg i nakazał oddawać mu hołd. Za odmowę trzej młodzieńcy zostali wrzuceni do rozpalonego pieca. Obecne elity, to znaczy kapłani religii covidiańskiej budują złoty posąg strzykawki genetycznych substancji, ci co nie oddadzą pokłonu i nie przyjmą wstrzyknięcia uznani zostaną za niewiernych i spotkają ich prześladowania.

Ogromna międzynarodowa sekta covidiańska już opracowuje plan, dla wszystkich chętnych przyjęcia namaszczenia i dostąpienia religijnego doświadczenia po przyjęciu „zbawiennej substancji genetycznej”. Doświadczenie religijne to nazwa rozmaitych przeżyć człowieka w relacji do obiektów przekonań właściwych dla tradycji religijnej, w której owe przekonania zostały ukształtowane (np. w chrześcijaństwie Bóg, Jezus Chrystus, Duch Święty, w islamie Jedyny Bóg – Allah).

Oba aspekty doświadczenia religijnego, przeżyciowy (emocjonalny) i poznawczy (percepcyjny) wiążą się z poczuciem kontaktu z rzeczywistością transcendentną, podobnie, już za chwilę będzie w nowo utworzonej religii covidiańskiej. Po przyjęciu, to znaczy wstrzyknięciu cudownej substancji genetycznej wierny dozna “duchowego” uniesienia, doświadczy nowej normalności, odleci. Już teraz religia covidiańska wyprodukowała reklamę telewizyjną, która informuje: „Zaszczep się i leć”. Po otrzymaniu chrztu covidiańskiego i przyjęciu substancji GMO nowy wierny odleci, dozna „Nowego Wspaniałego Świata” i „Nowego Porządku Covidiańskiego”!

Sekta covidiańska wymyśliła nawet nowy typ zachęty, czyli „nową reklamę wsteczną”, na wzór „Inżynierii wstecznej”. Ostatnimi czasy jeden z najwyższych kapłanów nowej religii, ogłosił, że w pewnym miejscu oddawania pokłonu „szczepionce”, nastąpiły nieprawidłowości, wielki tłum „walił drzwiami i oknami” do punktu przyjęcia „cudownej substancji”, ludzie chcieli się zapisać do sekty poza kolejnością, przecież wszyscy wiedzą, że cudowna “substancja genetyczna” potrafi czynić cuda.

Już za niedługo ogłoszą że wszystkich chromym, inwalidom, tym bez kończyn odrastać zaczną nogi i ręce, chorzy będą wstawać, ślepi odzyskają wzrok, wszystko dzięki „cudownej kuracji genowej”. Wielu wiernych członków sekty covidiańskiej, po przyjęciu “świętej substancji genetycznej” doświadczą niebywałych nowoczesnych przeżyć, oprócz mistyki „Nowej Wspaniałej Normalności”, uznani zostaną za covidiańskich oświeconych, wstąpią na 33 stopień wtajemniczenia (ewentualnie 33 stopień oświecenia)!

Tak jak każda religia, tak też religia covidiańska wymaga od wiernych specjalnych ubiorów, kapłani i kapłanki niższego rzędu są ubrani zazwyczaj na biało, natomiast najwyżsi członkowie sekty genetyków nigdy nie zostaną ujawnieni, ich wygląd może odbiegać od ludzkiego. Wszyscy którzy oddadzą pokłon cudownej i świętej szczepionce GMO zostaną zwolnieni z noszenia „gwiazdy maseczkowej”, będą uważani za lepszych, nowocześniejszych (modern-nistycznych-nowoczesnych) i wiernych złotemu posągowi informacji genetycznej.

Zbliżamy się do momentu, w którym nowa religia covidiańska rzeczywiście będzie czynić „cuda”! Jest to przepowiedziane w „Biblii”: „I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie”. „Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa”.

Objawienie Jana 16:1-2: „I usłyszałem donośny głos mówiący ze świątyni do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię. I wyszedł pierwszy i wylał czaszę swoją za ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.

Objawienie Jana 16:10-11: A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki. I bluźnili Bogu niebios z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, ale nie opamiętali się w swoich uczynkach.

Autorstwo: Homo sapiens
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,73 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Quidam
Użytkownik

Zaprzestań tych zmyśleń, kłamstw, manipulacji i zwodzeń, zanim będzie za późno…

Już samo pisanie w cudzysłowie słowa Biblia, świadczy o twoich kłamstwach

Co za bzdury wypisujesz posługując się cytatami z Biblii wmanipulowanymi w zmyślony tekst,

Bestie to światowe organizacje i państwa, jedna światowa religia to globalne bluźnierstwo, zdrada i odejście od Boga, a nie jakiś “kowidyzm”, jedyna globalna ideologia to komunizm, antychryst to syn zatracenia, z kościoła

a wszędzie pełno kłamców, zdrajców, manipulantów, fałszywych proroków i zwodzicieli…

“A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne.

Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga.

Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń.”

Tym 3: 1-5

Quidam
Użytkownik

W czasach gdy setki tysięcy ludzi umiera, w Polsce niebawem przekroczy 100 tysięcy ofiar

wszystkim grozi śmierć, jak nie z takich to innych powodów… nadchodzi czerwony terror,

“mądre” małpy posługując się cytatami z BIBLII (to nie książka, a księga) tworzą teksty sarkastyczno-satyryczne

oby było to wam policzone, gdy tylko przyjdzie czas, oby strach wasz był nie do opanowania, śmierć nie chciała przyjść, i oby bardzo, bardzo bolało

wtedy poznacie prawdę…

realista
Użytkownik

typowa katolicka mowa miłości…

PS. przeczytałem jeszcze raz artykuł i muszę przyznać, że nie widzę sensu w komentarzu poprzednika. czy to: “oby było to wam policzone, gdy tylko przyjdzie czas, oby strach wasz był nie do opanowania, śmierć nie chciała przyjść, i oby bardzo, bardzo bolało” jest o zachorowaniu na covid czy jest to jakaś groźba zamęczenia na śmierć swoich religijnych przeciwników?
można prosić o wyjaśnienie?….. …

donkey
Użytkownik
donkey

Quidam – mijasz się z prawdą
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/

Wprawdzie te statystyki są zmanipulowane do góry, ale jest 30k, nie 100k jak piszesz. I jeszcze innych pouczasz o kłamstwie. LOL

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Oj, oj, kolego #Quidam, pojechałeś z tym po bandzie, żeby tak Tobie nie policzono za te serdeczne życzenia, wszak każdy będzie sądzony wedle sumienia, a świadczą o nim jego uczynki, a nie znajomość świętych ksiąg, w przeciwnym razie Jezus nie przepędzilby uczonych w piśmie faryzeuszy że swiatyni swego Ojca. Gwoli komentarza nie jestem ani katoliczką, ani chrześcijanką, ale zanim coś odrzucę staram się poznać i zrozumiec. Dajesz w ten sposób przykład na stosowanie doktryny umiłowania bliźniego, jak nakazuje pismo? Gdzie ten twój drugi policzek? Chętnie też Ci przybliżę płaskacza aż miło.

rici
Użytkownik
rici

Bandziar, Jezus powiedzial ze Zydzi nie znaja jego ojca, bo jakby go znali to by go inaczej przyjmowali, czyli judaizm i biblia nie maja podstaw byc w prawdziwej wierze.

realista
Użytkownik

bo biblia to zbiór starożytnych mitów pozżynanych skąd się dało, z Egiptu, Sumeru i innych, tylko przerobionych na historię narodu rzekomo wybranego i podrasowanych “ku pokrzepieniu”. nie zdziwiłbym się nawet, gdyby te mity mówiły tak naprawdę o jakichś kosmitach….. …

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Nie, rici wniosek bezzasadny. Biblia i Judaizm miały takie podstawy, bo wielu spośród żydów Jezusa przyjęło. Woleli jednak prymitywną wersję ścisłego przestrzegania zakazów i nakazów prawa rozwiniętego ponad to co w piśmie bez udziału serca i miłosierdzia, na którym swoje rozumienie Prawa uczył opierać Jezus. Oraz pewnie składanie ofiar całopalnych (juz wcześniej u proroków odrzucanych) zamiast ofiar serca – jałmużny.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#AdminWM
Jeżeli ktoś w jednej linijce pisze “Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga.” , żeby zaraz potem dodac:” oby strach wasz był nie do opanowania, śmierć nie chciała przyjść, i oby bardzo, bardzo bolało”, to ja się zastanawiam , co to za religia.