Jeśli Trump wygra wzniecimy wszędzie zamieszki!

Opublikowano: 20.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 888

Prominentny działacz organizacji “Black Lives Matter” (“Życie Czarnych jest Ważne” – organizacja sponsorowana przez George’a Sorosa) i raper Tef Poe ma wiadomość dla “białych”: Jeśli Donald Trump wygra prezydenturę to “czarnuchy” “wzniecą wszędzie zamieszki.”

“Drodzy biali ludzie, jeśli Trump wygra, to młode czarnuchy, takie jak ja, są w pełni przygotowani na wzniecanie zamieszek wszędzie gdzie pójdziemy. Tak żebyście wiedzieli” – zakomunikował Poe. Dalej dodał: “Jak Trump wygra to nie będzie już żadnych reguł. Byliśmy zbyt mili.”

Poe bynajmniej nie jest nieznaczącą osobą, pojawił się w niezliczonych artykułach nakreślających powstanie ruchu “Black Lives Matter” BLM i był uznawany za twórcę frazy: “To nie jest ruch praw obywatelskich twoich dziadków.”

Raper był jednym z współzałożycieli “Hands Up United”, organizacji “sprawiedliwości społecznej”, która powstała po śmierci Michaela Browna, i która była odpowiedzialna za koordynację dużych protestów BLM w rejonie St. Louis.

W sierpniu ubiegłego roku St. Louis było miejscem zamieszek, gdzie policja była zmuszona do użycia gazu łzawiącego aby rozproszyć demonstrantów którzy rzucali cegły i butelki na funkcjonariuszy.

Powtarzana w kółko mantra “mam ręce w górze, nie strzelaj!” została później zdyskredytowana przez badania DNA i autopsje, potwierdzające że Michael Brown nie miał rąk w górze, kiedy został zastrzelony przez funkcjonariusza Darrena Wilsona.

Groźby Poe wzbudzenia rozruchów pojawiły się w tym samym dniu, gdy okazało się, że niektóre z radykalnych grup biorących udział w ataku prowadzącym do zamknięcia spotkania przedwyborczego Donalda Trumpa w Chicago w zeszłym tygodniu planują “masowy ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa” na początku następnego miesiąca.

Sam Donald Trump ostrzegł również, że jakakolwiek próba kradzieży nominacji przez GOP (Partia Republikańska) może spowodować niepokoje społeczne.

“Myślę, że mielibyśmy zamieszki. Myślę, że mielibyśmy zamieszki.” Trump powiedział w CNN. “Myślę, że zobaczylibyśmy problemy, jak nigdy dotąd. Myślę, że dojdzie do złych rzeczy. Naprawdę.”

Trump szybko został zaatakowany przez wiele mediów za podżeganie do zamieszek mimo, że te same media nie stwierdzały tego przy zamieszkach w Ferguson, Missouri, gdzie publikacje, takie jak “Time Magazine” twierdziły nawet, że zamieszki były uzasadnią formą protestu.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. argos1 20.03.2016 10:46

  Będziemy zabijać w imię miłości i pokoju, gdyż demokracja i sprawiedliwość na świecie MUSI BYĆ(!) po naszej stronie!

  Podpisano
  Tęczowi Lewacy

 2. rumcajs 20.03.2016 11:27

  Jak widac nigdzie nie brak tzw “pożytecznych idiotów”…A jak jest kesz, to sami, sie znajduja… I ciekawi mnie jak mozna za pomoca badania DNA stwierdzic, czy miał ktoś ręce w górze, czy nie… Jak zatem mozna domniemac, autor tego piśmidła, sam jest z tej grupy, pożytecznych inaczej, ale po przeciwnej stronie barykady.

 3. wtem 20.03.2016 12:05

  @argos1
  masz rację, wczoraj byłem na festiwalu antify, taka praca.
  0 refleksji,indoktrynacja i tryskanie nienawiścią. Obrzydliwość.
  „Dwie Minuty Nienawiści” rozciągnięte na kilka godzin.

 4. janpol 20.03.2016 13:42

  Nie wiem w czym problem? Toż to wyraźnie jest groźba karalna, nawoływanie do łamania prawa i powinno skutkować rozwiązaniem organizacji i wytoczeniem procesów organizatorom, czyli przestępcom.

 5. agama 20.03.2016 14:32

  czarny KOD

 6. BrutulloF1 21.03.2016 09:33

  Dla tego kundla sorosa każdy jest dobry, kto weźmie jego pieniądze. Oszust ma ich już tyle (w tym miliardy z naszej balcerowiczowskiej prywatyzacji), że zachowuje się jak prostytutka dająca za branie jej pieniędzy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.