Jemy skażone zboże z Ukrainy

Opublikowano: 18.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2291

Polskie zboże trafia na Zachód, a zboże z Ukrainy, nawożone niedozwolonymi w Polsce chemikaliami, trafia na polski rynek. Rolnicy alarmują, że jemy skażone zboże. „Mamy zielony ład, u nas nie wolno pryskać danymi środkami, bo są trujące, a na Ukrainie tymi środkami się pryska. Polskie zboże jest bardzo dobrej jakości. Tymczasem nasze produkty są sprzedawane na Zachód, a w Polsce zostaje zboże ukraińskie, które my spożywamy, my Polacy” – mówi Bronisław Węglewski, prezes zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.

Źródło: YouTube.com

31

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Krisnow 18.01.2023 09:46

  W PRLu za takie praktyki była kara śmierci!!!! ;/

 2. Stary Kulas 18.01.2023 14:42

  To jest całkowicie zrozumiałe i normalne. Polaka nie stać by zapłacić za chleb z polskiego (droższego) zboża 15 zł za kilogram!

 3. najzwyklejszy 19.01.2023 13:10

  Jak długo ten judaszy, zdrajców i esesmańsko-banderowskich “członków” rząd będzie istniał? Znam podpowiedź, jest zła dla ww., czytający niech sam sobie odpowie jeśli jest Polakiem (splunięcie w stronę południowego wschodu, w stronę zachodu a tam aż za ocean, wyciągnięcie “graby” dla Węgier).

 4. emigrant001 20.01.2023 15:35

  Poacy pełnią służebną rolę ukraińcom jak zachęca prezydent bantustanu duda:)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.