Jeleń zabił myśliwego, który go postrzelił

Opublikowano: 27.10.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 808

Mężczyzna zmarł w wyniku ataku jelenia, którego „zastrzelił” podczas polowania w amerykańskim stanie Arkansas, informuje Radio iHeart powołując się na lokalne władze.

„Pracuję w państwowej komisji ds. polowań i połowów od 20 lat i jest to jeden z najdziwniejszych przypadków (w mojej praktyce)” – powiedział rzecznik komisji Keith Stevens.

Incydent miał miejsce w pobliżu miasta Yellville. Według Stevensa, 66-letni Thomas Alexander zastrzelił jelenia ze strzelby ładowanej od strony lufy. Kiedy mężczyzna zbliżył się do zwierzęcia, „aby sprawdzić, czy jeleń zginął”, samiec zaatakował go, a myśliwy otrzymał „kilka ran kłutych”. Ranny mężczyzna zdołał zadzwonić do krewnych, którzy z kolei skontaktowali się z ratownikami. Alexander został zabrany do szpitala, gdzie później zmarł.

Według komisji ds. polowań i połowów nie wiadomo, czy mężczyzna zmarł z powodu ran odniesionych w wyniku ataku. Według Stevensa „nie będzie sekcji zwłok, więc możemy nigdy nie wiedzieć, co się naprawdę wydarzyło”.

Jak wynika z zalecenia komisji państwowej, przed zbliżeniem się do „zabitego” jelenia, myśliwi powinni upewnić się, że nie porusza się on przez około 30 minut. Według Stevensa nie wiadomo, czy Alexander zastosował się do tych wskazówek.

Na podstawie: iHeart.com.com
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. ZIWK 27.10.2019 18:51

    “Deer Avenger” – pamiętam taką grę z czasów młodości.
    Fantazja stała się rzeczywistością.

  2. LichoNiespi 10.01.2020 14:25

    Mysliwy postrzelil jelenia a ten go zabil…..i bardzo dobrze…niech to bedzie przyklad dla wszystkich mordercow ktorzy kazom sie nazywac mysliwymi, i niech to bedzie przyklad dla calej zwierzyny ze taki morderca mysliwy to jeszcze nie wszystko.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.