Jednak rządzą nami wariaci?

Opublikowano: 24.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 742

Polska rozważa możliwość zestrzeliwania rosyjskich rakiet.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 24.05.2024 18:45

    W Polsce nie ma elit. Są tylko eliciarze – sprzedajni hipokryci, oszołomi, którym się wydaje, że mają prawo sprawować jakąkolwiek władzę, bo masowo ogłupione społeczeństwo legitymuje ich podczas wyborczej szopki medialnej. Nie są do tego przygotowani ani mentalnie ani merytorycznie ani etycznie. Są nikim.

  2. niecowiedzacy 25.05.2024 01:01

    Gdyby to się zdarzyło w jakimś innym kraju to załatwiono by to po cichu z Ukraińcami. Niestety w Polsce wszystko co nieważne politycy rozdmuchują do granic możliwości, słowem cała para idzie w gwizdek bo a nuż zapewni to frekwencję na wyborach i dorwiemy się do koryta i miękkiego fotela na 4 lata. Choćby sprawa zwrotu resztek Tupolewa, zamiast wystosować oficjalną notę dyplomatyczną o zwrot szczątków, politycy wolą biadolić. Sprawa reparacji za 2 wojnę światową, była wielka wrzawa i wielkie nic. Budowa CPK tak rzekomo niezbędnego, ślamazarnie się do tego zabrali i przez 8 lat zdążyli powołać dyrekcję z miękkimi fotelami i dużymi korytami. Byle jakość to Polska specjalność po 1989 roku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.