„Jaszczur” szarpał ludzi i wyzywał organizatorkę

Opublikowano: 29.02.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4030

„P*zda, która na mój widok się zes**ła” – tak Wojciech „Jaszczur” Olszański nazwał jedną z organizatorek protestu rolników, której uprzednio kazał „spier**lać”. Rolnicy nie pozwolili patostreamerowi wejść na scenę i zakłócać marszu.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Wojciech „Jaszczur” Olszański próbuje przekonać jedną z organizatorek protestu rolników, by wpuściła go na scenę. Patostreamer podnosi głos, pytając młodą kobietę m.in. o to, czy jest „Polką i tylko Polką” (na protestach pojawiały się także kaszubskie i śląskie flagi) oraz stwierdzając, że „g**no” wywalczą, jeśli nie wpuszczają na scenę ludzi takich jak on. Gdy kobieta się nie ugięła i nie pozwoliła patostreamerowi wejść na scenę, ten rzucił do niej kilkukrotnie „spierdalaj” i odszedł machając łapami.

Olszański, któremu nie powiodło się pod sceną, próbował nagabywać protestujących rolników, ale jego patologicznie wulgarny język i agresywna ekspresja sprawiały, że nie chcieli oni z nim rozmawiać. „Tu jest p*zda, która na mój widok się zes**ła” – powiedział do jednego z protestujących, wskazując pod scenę, Olszański. „Chciałem zabrać głos, bo jestem szefem partii nacjonalistycznej”.

Gdy jego rozmówca stwierdził, że Olszański jest „kontrowersyjny”, patostreamer krzycząc „Ja pier**lę, k**wa!”, zamachnął się na niego i szarpnął jego ręką. „Nie szarp go!” – zaczęli krzyczeć zgromadzeni wokół rolnicy. Olszański, uspakajając się, zaczął odkrzykiwać, że został obrażony i twierdzić, że „żydowskie ku**y” z „Gazety Wyborczej” też twierdzą, że jest „kontrowersyjny”.

„Dobra uspokój się człowieku!” – krzyknął do Olszańskiego rolnik trzymający kaszubską flagę. „Ja mam się uspokoić? Ja jestem twój sojusznik!” – odkrzyknął „Jaszczur”. „Jesteś Polakiem? Jesteś Polakiem?” – pytał mężczyznę patostreamer. „A co?” – zapytał protestujący. „Ja siedziałem za nacjonalizm!” – odkrzyknął Olszański, a gdy rolnik stwierdził, że go „nie obchodzi, za co siedział”, „Jaszczur” krzyknął: „To pier**l się, ku**a!”. Wówczas rolnik także podniósł głos, odpowiadając: „Wychodź stąd!”.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Stanlley 29.02.2024 14:44

  kilka ładnych lat go nie oglądałem… ale nie tak go zapamiętałem… kilka lat temu może był dziwny… ale to co teraz robi to wygląda jak by mu kompletnie odbiło… przez to sporo jego kamratów odeszło od niego…

 2. adambiernacki 29.02.2024 16:49

  Zdecydowanie moja ulubiona kreacja aktorska patostreamu i czasem go w urywkach oglądam nadal. Rola życia można rzec. Trzymaj się Wojtuś i nie popuszczaj. Żebrał tu o tą uwagę jak murzyn napastliwie usiłujący “sprzedać” coś turystom więc chyba serial traci oglądalność. Za dużo przekleństw ogranicza to krąg słuchaczy.

 3. Arkadi Nicpoń 29.02.2024 18:35

  Najlepszy oddolny dziennikarz Maciej Maciak jest przemilczany, ale Olszańskiego to system promuje. Cieszę się, że rolnicy nie dają się zdziczyć i podpuścić temu prowokatorowi. Olszański to aktor, jego zadaniem jest zradykalizować jak najwięcej ludzi. Również Jasna Strona Mocy Sanjayi Jaraszka z Nysy wielokrotnie zdemaskowała Olszańskiego jako wtykę systemu.

 4. Szwęda 29.02.2024 19:13

  Bardzo wiele kanalii, przeciętniaków i inne menty i miernoty aż się skręcają z bólu kiedy Jabłon wali prawdę, nawet a szczególnie w sposób wulgarny i bezpardonowy. Niestety nie ma komu w dzisiejszej Polsce walczyć o Jej niepodległość o Jej ocalenie przed unicestwieniem! Wulgarność? przekleństwa? to jest o wiele za mało na to co się obecnie dzieje w Polsce – to jest nic po prostu!

 5. rozrabiaka 29.02.2024 21:49

  Olszański jak i reszta systemowych braci był u pani Jaruzelskiej, opisywany również w internetach, i polsatach. Rolnicy mieli nosa

 6. belfanior 01.03.2024 10:49

  @rozrabiaka
  No i co z tego ze byl u Jaruzelskiej???Ta Pani to calkiem konkretny dziennikarz…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.