Jarosław Gowin będzie nowym marszałkiem Sejmu?

Opublikowano: 26.04.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 481

Szef klubu PiS odniósł się do opublikowanych wczoraj doniesień o „intrydze politycznej opozycji”, która według portalu wPolityce.pl planuje wysunąć kandydaturę Jarosława Gowina na marszałka Sejmu.

Wczoraj portal wPolityce informował, powołując się na informacje od polityków, że opozycja zamierza w poniedziałek „zgłosić do laski marszałkowskiej kandydaturę Gowina”. Według informatorów portalu, takie działanie ma na celu „choćby chwilowe przejęcie inicjatywy na scenie politycznej”. Wcześniej o planowanej zmianie na stanowisku marszałka Sejmu pisał na „Twitterze” senator PSL Jan Filip Libicki, który ogłosił, że „chyba jednak jest w Sejmie nowa większość. Do obronienia rezultatu procedowania „ustawy pocztowej” przez Senat i do wyboru nowego marszałka niższej izby parlamentu”.

Do pogłosek o planach zmiany na stanowisku marszałka Sejmu odniósł się szef klubu PiS Ryszard Terlecki. „Elżbieta Witek jest marszałkiem Sejmu, a Jarosław Gowin aktualnie szeregowym posłem. Jeżeli ktoś w tzw. Porozumieniu uważa, że dla czyichś chorych ambicji Prawo i Sprawiedliwość zgodzi się na jakiekolwiek zmiany, to się myli” – oświadczył Terlecki na „Twitterze”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.