Japananimation – Polecane anime

Opublikowano: 29.05.2014 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1170

W tym odcinku Gom Jabbar wylicza swoje ulubione, acz niekoniecznie znane serie anime w krótkiej liście w stylu „must-see”: “Paranoia Agent” – reżysera Satoshi Kon (Paprika) i produkowane przez studio Madhouse, “Kids on the Slope” – reżyseruje Shinichirō Watanabe (Cowboy BeBop) z muzyką Yoko Kanno, “Aim for the Top 2” /„Diebuster” realizowane przez Gainax w 2004, Tatami Galaxy – realizowane w Madhouse i reżyserowane przez Masaaki Yuasa, “Last Exile” – wyprodukowany w 2003 roku przez studio Gonzo Digimation, “Ergo Proxy” – seria anime w klimatach mrocznego science fiction, produkowana przez Manglobe, “Samurai Champloo” – reżyserowany przez Shinichirō Watanabe, “Eve no Jikan” – sześcioodcinkowa mini seria stworzona przez Yasuhiro Yoshiura, “Dennou Coil” – planowana przez ponad 10 lat debiutancka seria Mitsuo Iso i “Kareshi kanojyou no jijou” – wyprodukowana przez Gainax z udziałem Hideaki Anno (Evangelion).

Autor: Mateusz Urbanowicz
Źródło: Japananimation
Premiera w RWM: 18.05.2014


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.