Jaki wpływ ma Grupa Bilderberg na kształtowanie władzy?

Opublikowano: 26.09.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 775

Grupa Bilderberg jest organizacją, wokół której powstało wiele teorii. Od 1954 roku około 150 najbardziej wpływowych osób na świecie spotyka się aby omawiać jak niektórzy spekulują “losy świata”. Nikt nie wie, jakie kwestie dokładnie są omawiane w trakcie spotkań. Ich przebieg nigdy nie jest ujawniany i dopiero od niedawna oficjalnie podawana jest lokalizacja spotkania.

W tym roku prawie 130 polityków, finansistów, przedsiębiorców znalazło się na liście osób zaproszonych do obrad w tym szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a także byli szefowie CIA i MI6.

Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania Reguły Chatham House, która pozwala ludziom korzystać z informacji, które otrzymali, ale nie pozwala na ujawnienie tożsamości osoby, która przekazała informacje.

Czy grupa Bilderberg ma rzeczywiście tak wielki wpływ na sytuację na świecie? Sami się przekonajcie oglądając grafikę (kliknijcie na nią, by powiększyć) przygotowaną przez portal “Zerohedge”.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.