Jaki będzie porządek świata po wojnie na Ukrainie?

Opublikowano: 05.07.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 796

Coraz więcej obserwatorów wskazuje na realizację przez globalistów planów totalnej globalizacji i przebudowy świata w myśl głoszonych przez nich utopii: cyfrowej inwigilacji, „zrównoważonego rozwoju” i innych neomarksistowskich pomysłów. Realizacja tego planu również wchodzi w decydującą fazę. Czy czeka nas nowy, wspaniały świat w wykonaniu Klausa Schwaba, czy może świat wielobiegunowy, w którym zakończy się dominacja Stanów Zjednoczonych? I w którym obozie znajdzie się Polska? O tym w kolejnym programie z cyklu „Dokąd Zmierzamy?” powie Sebastian Pitoń, działacz społeczny z Podhala, szeroko znany z akcji „Góralskie Veto”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.