Jak żyć na Marsie?

Opublikowano: 30.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 854

Kto poleci na Marsa, ten raczej nie wróci na Ziemię. Dopóki nie opanujemy swobodnych podróży na Księżyc, nie ma co marzyć o załogowych misjach na Czerwoną Planetę, nie mówiąc o jej kolonizacji czy terraformowaniu. NASA zweryfikowała swoje plany, co nie znaczy, że podróż na Marsa jest wykluczona. W tym odcinku opowiemy o czwartej planecie naszego Układu Słonecznego, zastanowimy się też jak tam przeżyć i jakie zadania ma łazik Perseverance.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 30.03.2023 17:06

    Od dawna tam latamy. Są nawet tam kolonie górnicze. A w razie jakiegoś ,,wypadku,, który jest widoczny z orbity, wciska się kit o ,,aktywności tektonicznej,, martwej geologicznie planety. No ale ludziska głupie i naiwne to w to uwierzyli..Tesla opracował napęd pozwalający na podróże międzyplanetarne. nawet jego przyjaciel Karr Otis próbował upowrzechnić tę technologię. jak to się skończyło to sobie poczytajcie. Elity NIGDY nie pozwolą na ujawnienie tych technologii bo stracą władzę. mamy być głupiutkimi niewolnikami i tyle. Wiedza to potęga. Brak wiedzy to niewolnictwo. Na Marsie da się oddychać ale jest potrzebna specjalna maska z filtrem. Oficjalnie jednak tlenu tam nie ma..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.