Jak przeprowadziłem się do Polski z USA

Opublikowano: 05.12.2017 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Jak przeprowadziłem się do Polski z USA

Liczba wyświetleń: 754

Ludzie często pytają mi jak mogłem zostawić Stany Zjednoczone i przeprowadzić się do Polski? Jaka była przyczyna tego, żeby porzucić “amerykańskie marzenie” i zamieszkać w kraju Europy Wschodniej? W dzisiejszym odcinku “Kult America” spróbuję wyjaśnić dlaczego podjąłem taką decyzję. To było nie tylko zachwycenie kulturą, ale też miałem niektóre socjalne, ekonomiczne, a nawet osobiste przyczyny.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.