Jak PiS uszlachetnia swoje ustawy?

Opublikowano: 22.12.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1297

https://www.youtube.com/watch?v=-rsG6G1JTRU

Podczas 2 posiedzenia Sejmu IX kadencji z dnia 20 grudnia 2019 roku były omawiane zmiany w następujących ustawach: ustawie o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, ustawie o podatku akcyzowym oraz ustawie budżetowej. Głównym tematem podczas tego posiedzenia, była tak zwana ustawa kagańcowa oraz wyniki prac Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka nad tą właśnie ustawą. Pod koniec posiedzenia przedstawiona została uchwała w sprawie polskiej noblistki Pani Olgi Tokarczuk.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.