Jak media manipulują ludźmi?

Opublikowano: 06.07.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1122

Obywatelem można łatwo rządzić za pomocą strachu i emocji. PiS czerpie z tej metody pełnymi garściami.

11

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. andi170 06.07.2022 22:50

    A jednak o TVN,POLSAT NIC!!!! Szkoda 🤔 a już się cieszyłem.

  2. MasaKalambura 06.07.2022 23:10
  3. Admin WM 07.07.2022 06:59

    O TVN było wczoraj, o Polsacie nic nie znalazłem. Zwrócę ci uwagę, andi170, że nie produkuję filmów z YouTube, a jedynie wrzucam na WM to, co ciekawego znajduję. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś stworzył takie wideo, lub poszukał go na własną rękę, i opublikował na naszym portalu. Nasz portal jest tworzony nie tylko przeze mnie, ale również przez użytkowników.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.