Jak Einstein połączył czas i przestrzeń?

Opublikowano: 03.06.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 881

Idąc do kina na film 3D mamy na myśli, że idziemy na film prezentowany w grafice trójwymiarowej. Kina 4D, 5D spotykane w wesołych miasteczkach, mają oznaczać dodatkowe doznania, takie jak ruch czy wiatr. Ale czwarty wymiar to coś zupełnie innego, coś, co towarzyszy nam zawsze. Czas. Wszystko, co się dzieje, odbywa się w określonej przestrzeni i w określonym czasie. Udowodnił to dopiero Albert Einstein. Z teorii względności jasno wynika, że cztery wymiary są ze sobą połączone, a czas może być różny w zależności od obserwatora. To rozwiązanie potwierdziło się też w praktyce, choćby w systemie lokalizacji GPS.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 03.06.2023 16:11

  Jeżeli zakrzywienie czasoprzestrzeni nie jest możliwe, ( Jak twierdził Tesla ) to cała teoria Einsteina tym bardziej jest fałszywa.

  Albert twierdził, że wszystko co posiada masę posiada też energię.

  Tesla stwierdził, że NIE ma innej energii niż ta dostarczana z zewnątrz, a ogólna teoria względności jest matematyczną sztuczką.

  Einstein- przykucie do pojęcia czasu i materializmu.

  Tesla- teoria wszechobecnego eteru, ” boskiej cząsteczki ” , założenie istnienia pól siłowych które nas otaczają, utrzymując wszystko na swoim miejscu ( przeciwieństwo oddziaływania grawitacyjnego ), teoria oparta na zasadach uświęconej geometrii ( sacred geometry ), oraz pojęcia dwunastościanu ( dodecahedron )

  Porównanie dorobku naukowego oraz wynalazków które pozostawił po sobie Tesla a Einstein.

  Za tym pierwszym stała prawda, ciężka praca, potęga jego umysłu.

  Za tym drugim to, że był żydem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.