Jak działają preparaty covidowe?

Opublikowano: 28.10.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3117

Konferencja prasowa w Instytucie Patologii w Reutlingen nt. zgonów po zaszczepieniu na COVID-19 – z polskimi napisami. Druga część konferencji w języku niemieckim TUTAJ. Brakuje tłumaczenia, ale poniżej – za stroną Opolczykpl.wordpress.com – zamieszczamy streszczenie po polsku.

W nieprzetłumaczonej, drugiej części konferencji, za stołem konferencyjnym zasiadło dodatkowo trzech prawników, w tym jeden z pozaparlamentarnej komisji śledczej w sprawie COVID-19, a ponadto „online” wypowiadało się czterech lekarzy. Mówią o tym, jak szpryce prawdopodobnie wywołują turbo-nowotwory, tzn. aktywizują nowotwory, które od kilku lat praktycznie nie rosły, a po „szczepionkach” ich wzrost praktycznie eksplodował. Jest mowa o szpitalach, których władze zakazują zapisywania przy przyjmowanych pacjentach faktu, że zostali zaszczepieni. Łatwo się domyślić, że nie zostaną oni ujęci w statystykach powikłań poszczepiennych, a gdy umrą – trafią do statystyk zgonów covidowych. Pokazano wiele zdjęć pod mikroskopem, a także filmów pod mikroskopem, gdzie widać, ile i jakich zanieczyszczeń znajduje się w rzekomych szczepionkach na COVID-19. Grozę budzą zwłaszcza pływające w szczepionkach cieniutkie blaszki o ostrych krawędziach i różnego rodzaju „nitki”. Były też zdjęcia i filmy pokazujące patologiczne zmiany wyglądu krwi pod mikroskopem u osób zaszczepionych. Jeden z lekarzy stwierdził u swoich zaszczepionych bez jego wiedzy pacjentów, że subiektywnie czują się dobrze i zdrowo, choć morfologia ich krwi jest totalnie zaburzona. Jak długo potrwa, nim i u nich pojawią się choroby, zakrzepy i zawały? Na razie nie wiadomo. Na nagraniu mówią również o znalezionych w szczepionkach domieszkach chromu, niklu i stali nierdzewnej (nikiel jest wysoce alergiczny). Parokrotnie też powoływano się na patologa z Heidelbergu, Petera Schirmachera, który domagał się on obligatoryjnych obdukcji zmarłych, którzy do dwóch tygodni przed zgonem zostali zaszczepieni. Tylko – skoro lekarze mają zakaz odnotowywania w karcie chorego, że przyjął preparat – to i obdukcji po śmierci nikt im nie zrobi. I tak ogromna większość ofiar szczepień nie ląduje w statystykach. Podczas konferencji jest również mowa o tym, że w Austrii planuje się już szczepienie nawet kilkumiesięcznych niemowląt. Patolodzy biorący udział w konferencji zostali po niej zaatakowani w mediach mainstreamowych przez usłużnych „ekspertów”, którzy oskarżyli ich o „brak naukowości”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.